Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak érte? Vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte? Vagy felejtsem el? (hosszú lesz. )

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel a nyáron nagyon sokat beszélgettem de csak neten keresztül. Szinte minden nap akár órákat vagy volt hogy egész napokat átbeszélgettünk. Van amikor nagyon jó az összhang. De ugyanakkor sokszor irritál. Annyira ellentétek vagyunk igazából hogy egyikünk sem érti meg a másikat annyira. Én nekem még nem volt kapcsolatom nővel semmilyen téren. Erről is meg sok mindenről sokat beszélgettünk. Még ő már sokkal tapasztaltabb, nem mondanám könnyűvérűnek. De az a típus aki szeret sokat bulizni, főleg férfi barátai vannak és a kelleténél kicsit közelebb is engedi őket magukhoz, de persze csak bizonyos határig. Szóval nem kell arra gondolni hogy egy r*banc. Csak kicsit vadabb életvidámabb természetű, még én nem feltétlen, sokkal kimértebb vagyok és átgondolom a cselekedeteimet. De tény hogy nagyon vonz ez a vadsága, meg külsőre is nagyon bejön. Sokszor biztatott mikor nem volt sok önbizalmam hogy nem vagyok rossz srác.

Valahogy az események odavezettek hogy akarva akaratlanul elkezdtem fantáziálni róla, ami aztán odavezetett hogy beleszerettem. Mivel távol laktunk egymástól így nem volt semmi realitása a dolognak, de közben úgy alakult hogy mind ketten Bp-en kezdtünk el sulit, és mind ketten albérletbe költöztünk. Ám még nyár vége előtt ő összejött egy 30 éves pasival 18 évesen, ami engem teljesen összetört, hiába mondtam meg neki mit érzek egyáltalán nem vette a lapot, azóta megjártuk a poklot de am ennyt is, hol összevesztünk hol kibékültünk. Én már kezdtem lemondani róla, ám hiába hazudok magamnak még mindig sokat gondolok rá. Erre most írt egy olyat amit nem tudok hova tenni rá nem akarok kérdezni,félve a csalódásról. Hogy most szakít a barátjával(hát pedig hogy mondta mekkora szerelmes..) Erre már nézett ki pasit magának, meg most is volt valami amit nem mesélt el mert tudja hogy nem szeretem ha más pasikkal való eseményeit meséli. Ennek ellenére a közel jövőben fogunk találkozni, mint barátok.

Bennem van egy kettősség, egyrészről szeretem, kívánom. Másrészről agyban úgy érzem hogy csak újabb csalódás fog érni, vagy az ellentéteink jobban kiéleződnének, ha újra még közelebb kerülnénk.

Szeretném eldönteni hogy érdemes e érte küzdenem, ergo többet megpróbálni látni és hátha elkezd érezni irántam valamit, vagy felejtsem el, keressek egy sokkal kiegyensúlyozottabb kapcsolatot, ahol talán sokkal jobban megtalálom a számításaim. A gond ezzel csak az hogy nem vagyok nagy csajozós, könnyebb nekem olyannal kezdeni aki ismer már valamennyire, mivel vad idegenek felé nehezen nyitok sajnos, és hiába mondja milyen pasi vagyok, tudom magamról hogy nem vagyok egy Brad Pitt. Ő minden külsőségek ellenére mindig azt mondja hogy őt ez nem érdekli, de közben ott a tény hogy az eddigi pasijai se voltak ép csúnyák.


2011. szept. 20. 09:53
 1/10 ani87 ***** válasza:
felejtsd el, túl fiatal és vad hozzád
2011. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne küzdj érte, semmi értelme. Az ellentétek amúgy se vonzzák egymást és ha kellettél volna neki, már kinyilvánította volna. Kb most egy meleg barát szintjén állsz nála, többet nem érez irántad s szerintem nem is fog. Bocs, ha kemény, de ez a véleményem!


F/29

2011. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmi alapja nincs, amiért harcolhatnál. komolyan, mégis miben látsz reményt? hagyd békén most, ha barátságban nem vagy partner, akkor végleg, mielőtt az idegeire mész és mocskolódva váltok el.
2011. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy neked egy ilyen lányra van szükséged, aki egyik férfi ágyából fekszik a másikéba...
2011. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

pfff :S

remélem nem én vagyok az :D

mert nekem is kb ilyen szitum van egy sráccal , csak én 19 vagyok :D

nah én nem tudom mit gondol a másik lány aki remélem nem én vagyok :D

De én ha akarnak és érzem h küzd értem akkor nem hagynálak elmenni, nem lehet, h húzz egy kicsit , a pasijával , h lépj valamit és végre kezdeményezz ?

mert arra vár, h megtedd az első lépést?

mert barátkozásnak nem hiszem , h szentelt volna ennyi időt, hisz írtad mennyi barátja van, akkor meg valami van a háttérben csak sztem , arra vár , h te lépj.

Vagy csak játszik veled , ami meg szívás, mert tudja , h veled nem égetheti meg magát.

Most ezt neked kell eldönteni, h kell-e annyira a lány , h megpróbálj érte küzdeni, vagy inkább hagyod az egészet.

Rita voltam :P( és remélem nem én vagyok az :P, mondjuk csak hasonlít ,de az életkorok nem ugyanazok ) :D :P

2011. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem te vagy az szerintem :)


Igazából teljesen érthető miért nem akar többet, mert még személyesen sose találkoztunk, mondom ez lenne az első. Így ha személyesen is megkedvelne meg hozzám szokna, akkor talán idővel érezne is valamit. Persze nem próbálnék a barátzónában ragadni, figyelmes lennék vele, és azért célozgatnék néha néha. Hogy miben reménykedem? Na azt én sem tudom. Valahol kicsit bennem is megvan ez a vadság, csak teljesen más életutat jártunk be. Ő gazdag családból származik ahol nagy volt a szeretet, fiatalos légkör minden rokona szinte vele egy idős így volt kikkel lógni. Még én egy szegény és viszályos családból jövök és barátaim is ritkán voltak mert sokat költöztünk.

Valahol én most jutottam el arra a szintre hogy szeretném kiélni magam, és egy biztos mellette nem lenne unalmas. De azért megváltozni se fogok, nem leszek már soha az az igazi party arc, inkább a könnyed iszogatós beszélgetős szórakozás híve vagyok például. Valahol mélyen tudom hogy nem ilyen nő kell nekem, de akik meg kedvesek meg figyelmesek azok sokszor untatnak, valahogy ez a vad és szelíd kettőssége kéne egy csajban. Illetve hazudnék ha nem állítanám hogy szexuálisan nagyon vonz.

Persze lennének más nők is akik kellenének, BP tele van jó csajokkal, csak sajnos nehéz nyitni, ő meg már ismer, talán jobban mint bárki más. Még is amikor szerelmet vallottam, akkor egyszerűen nem tudott megérteni. Konkrétan azt mondta hogy rajtam nem tud kiigazodni. Ami talán azért van mert nagyon hangulat ember vagyok.

Nem r*banc ő, csak azzal fekszik le akivel jár is, csak ő ilyen, sok pasi barátja van, és talán ez is volt a legnagyobb baj. Mivel sokkal közelebb engedi magához a pasikat az átlagnál így én is azt hittem hogy ez a közelség nekem szól.

Fanka szövegből tudnék idézni "eszed taszítana, de belsőd súgja kell még" Valahogy ezt a szituációt élem át.

2011. szept. 20. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a legfőbb probléma az, hogy te messze nem érdekled olyan mértékben a csajt, mint amennyire te odavagy érte. Akiért igazán odavagyok, amellett rá se nézek másra, csak ő érdekel és mindent megteszek, hogy egy pár legyünk.


25 N

2011. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló hogy nem érdeklem még annyira, de ez nem hiszem hogy feltétlen kizáró ok lenne =/
2011. szept. 20. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni meg kipukkasztani a rózsaszín lufikat a fejecskédben, de elég ideje kepesztesz már a csaj után, hogy nyilvánvalóvá váljon, ő is akar-e téged annyira mint te őt. Márpedig ő megközelítőleg se akar téged úgy. Ha nekem igazán bejön valaki és érdekel, nem húzom hónapokig az agyát, az tuti.


25 N

2011. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem pukkasztasz ki semmit, mert nyilvánvalóan mondtam hogy nem akar tőlem semmit. Mivel még nem is találkoztunk..ha heti szinten találkoznánk akkor ő is mondta hogy más lenne.

Itt nem arról van szó hogy ő akar e engem, azért fogalmaztam úgy hogy "harcoljak" mivel ha azt akarom hogy szeressen küzdenem kell érte. Még eddig nem is küzdöttem érte igazán, mivel egy netes kapcsolatra nem lehet építeni logikusan.

Ha akarna valamit tőlem kicsit is fel se tenném ezt a kérdést mert akkor nem lenne kérdés hogy összejöjjek vele.

Akkor a kérdés is az lenne hogy összejöjjek vele, vagy sem? Nem akarlak kiosztani, de ez szimpla olvasás értelmezés már bocs :)

2011. szept. 20. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!