Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Csak önmagam árnyéka vagyok. (hosszú)

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor az akkori munkahelyemen ismerkedtem meg egy sráccal 4 évvel fiatalabb volt nálam,de szinte szerelem volt első látásra. Azt éreztem,amit már évek óta nem! Nagyon szerettük egymást,mi voltunk a munkahelyen az álompár. Fél év után megkérte a kezem. Minden olyan szép volt. Aztán elvesztettem a munkám és az eljegyzés után olyan lett,mintha ezzel minden le lenne tudva,mindta ez már azt jelentené,hogy örökre mellette leszek,akármit csinál.

Aztán elkezdett úgy eljárkálni bulizni,hogy titokban.Aztán más lányokkal táncolt,aztán volt,hogy 2 hétig "nem tudott" hozzám eljönni (én sajnos nem tudtam utazni,mert se munkám se pénzem nem volt).Jött a Karácsony és már hetek óta a szakításon gondokodtam. Már akkor szakítani akartam,mikor megláttam a fényképeket,hogy más lányt ölelget egy buliban,de azt mégis megbocsájtottam. Karácsony 3 napja közül egyiken sem tudott rám egy órát szakítani,rám a menyasszonyára. Összetörtem,csalódott voltam és kétségbeesett. Aztán kimondtam,hogy akkor legyen vége. Volt kicsi könyörgés a részéről,de beletörődött. 2 nap múlva megbeszéltük,hogy átrágjuk magunkat az egészen,de nem jött össze a találka,és bár én szemethúnytam volna minden felett,ő már nem akarta helyrehozni,megoldani a dolgokat. Szakítottunk végleg. Összetörtem teljesen,de meglepő módon 3 hét alatt azt gondoltam,túl vagyok a szakításon és mindenen. elkezdtem újra ismerkedni,randizgatni. Aki tetszett volna,annak én nem kellettem és fordítva.Néha írtam egy-egy sms-t az exnek,de soha nem jött válasz.

Most pedig pár napja történt valami. Nem tudom mi,magam sem értem. De belémhasított ugyanaz a fájdalom,ami akkor ,mikor szakítottunk,elkezdett ugyanúgy hiányozni,ugyanúgy nem találom a helyem és kedvem sincs semmihez. Ugyanolyan kilátástalannak látok mindent ,mint Karácsonykor.

Volt valaki itt még így? Mit tettetek? Sajnos nincs munkám még mindig és bár gőzerővel keresek,semmi eredmény eddig. Barátnőzni nem tudok elmenni,hisz mindenki menyasszony már,mindenkinek meg vannak az ügyes-bajos dolgai. fogalmam sincs mit csináljak,hogy a nap 24 órájában ne az exemre gondoljak. Talán van már neki barátnője,sőt biztos vagyok benne,hogy van.Nem tudom,de érzem valahol. Iszonyatosan rossz és ezt csak azok érthetik meg,akik érezték már ezt!

Kérlek,ne ítélkezzetek,ne bántsatok,hisz most elég nagy bűntetést kapok az élettől:(!

24/N


2013. márc. 16. 02:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
próbálj meg arra gondolni, hogy még szerencséd is van, hogy még időben vége lett a kapcsolatnak. az sokkal rosszabb lett volna, ha összeházasodtok és utána kezd el így viselkedni
2013. márc. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen! az eszemmel jól tudom,hogy nem volt együtt jövőnk,ő túl fiatal is volt...De a szívem,na az mást mond.
2013. márc. 16. 02:41
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező.

Én ugyanebben a cipőben voltam anno, brutális. Én voltam 20, a lány 24. Az egyetemen volt a gyakorlatvezetőm. Vonzódás első látásra. Majd szerelem. De ő még évek óta együtt volt egy sráccal és én addig nem akartam semmit, amíg el nem küldi a közös albiból. Csak találkozgattunk, de semmi szex, max csók volt. És nagyon komplikált kapcsolat volt. Amikor összejöttünk, utána még fél évig egy albiban lakott az exével, mivel ők évfolyamtársak voltak akkoriban az egyetemen. Annyi a különbség, hogy én nekem sosem kellett más lány mellette, de ő túl karrierista volt és talán attól félt amúgy is, hogy fiatalabb vagyok, és úgyis elmegyek mellőle. Pedig első barátnőm volt, hajlandó lettem volna elvenni...nagyon nehéz kapcsolat volt, de eddig más lányba nem voltam úgy szerelmes, közel sem, mint belé.

2013. márc. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%
Ja és persze azon gondolkodom, hogy megírom forgatókönyvben a sztorimat vele. Mert állítom, amióta szakítottunk, nekem a dolgaim nem úgy jönnek össze, mint azelőtt. Demotiváltabb vagyok, nem tudok felhőtlenül örülni a dolgoknak, nem tudom elképzelni azt, hogy valaha is leszek-e első helyen egy nőnél, úgy értem nem várom el, hogy mindent eldobjon értem, de fogom-e érezni azt, hogy IGENIS SZÁMÍTOK EGY NŐNEK NAGYON-NAGYON? Kétségek közt vagyok. Most már 25 vagyok, lassan kifutok az időből, jó lenne egy stabil, komoly, szeretetteljes, méltósággal teljes párkapcsolatot kialakítani, de jelenleg a körülményeim nem teszik ezt lehetővé. Épp nincs állásom (bár most úgy néz ki, összejön egy, de az sem álom fizetés, hiába vagyok reál diplomás), nincs nagy társasági köröm és nem a hétvégi berúgás a mozgatórugóm. Sajnos túlságosan érzékenyen élem meg ezt a társadalmi morált, ami most uralkodik. Sok minden fáj, mivel írni szeretek, szoktam is, úgy érzem abban kicsit megtalálom önmagam. Bár, mint nagyon sok művésznek, a múzsa nekem is nagyon kellene, hiányzik. Nagyon motiválna, ha lenne kihez, kiről írnom. Az ilyen komolyabb felfogású férfiak nem nagyon kellenek ma a nőknek, vagy pedig már foglaltak ezek a nők...nem tudom, mit tehetnék. Bizakodom, de néha visszahúz a nyers valóság, a szürke hétköznapok, a változatlan örökkévalóság. Amolyan remete életmód ez. Olyan, mint amikor van egy birkanyáj, akik lefelé nézve legelésznek, és Te egyedüli birkaként két lábra ágaskodsz, és rájössz, hogy látsz, majd azt kiáltod: "Hé, nem kell, hogy birkák legyünk mind". Biztos érted, mire gondolok. Szívesen megbeszélem Veled a sztorit, ha szeretnéd, csak keress meg a gegekko@gmail.com címen. Szándékosan ezt írtam le, mert szoktak itt technikai gondjaim lenni, ezen az oldalon.
2013. márc. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mért de megkönnyeztem ezt az egészet amit írtál :(. Sajnálom,hogy így alakultak a te dolgaid is. Én abban bízok,hogy jönmajd valaki,aki elfeledtet minden rosszar. De addig...addig nem tudom,mi lesz!
2013. márc. 16. 03:32
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Köszi kérdező. Remélem elrendeződik a sorod! :)
2013. márc. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Barátnőkkel menj el ide oda, mozdulj ki,mert csak rosszabb lesz teljesen egyedül a négy fal között.
2013. márc. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, ki a 6-os válaszoló és miért áll érdekében lepontozni a válaszomat, a sztorit is, amit megírtam, mert már csak 50%-os a válasz, de ha ebben leled a boldogságodat, akkor töretlen utat kívánok Neked ehhez.
2013. márc. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mint írtam is (már ha tunának sokan olvasni),nem tudok barátnőzni menni. mind messze él,párkapcsolatban és nem tehetjük meg hogy több tíz kilómétert utazgassunk sajnos! Barátnőznék én,ha lenne kivel.

Utolsó! Mindig lesznek itt trollkodó parasztok,akik arra élveznek,hogy lepontozhatnak embereket! Sajnálom,hogy lepontoztak!

2013. márc. 16. 04:13
 10/25 A kérdező kommentje:
És ezt feltétlen meg kellett itt osztani velünk? Remélem a lepontozás miatt nem fogsz csodálkozni....
2013. márc. 16. 04:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!