Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz így esélyem valaha A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így esélyem valaha A lánynál?

Figyelt kérdés
Elég ritkán vagyok "jófej", többnyire unalmas is vagyok, és semmi humorérzékem sincs. Ráadásul, ha a A lány társaságában vagyok, semmi sem jut eszembe; és amúgy elég átlagosan is nézek ki. Lehet így valaha bárkinél is esélyem?
2013. ápr. 17. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
őszintén? NEM
2013. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tömve vagy pénzzel, akkor simán. Ha viszont nem, akkor sajnos eléggé valószínűtlen.
2013. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, hogy emelt díjas telefonszámunkat tárcsázta!
2013. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Márk? :D
2013. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rita?
2013. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem írták, ilyen tulajdonságokkal legfeljebb akkor ha gazdag vagy.
2013. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átlagos kinézet magában még nem gond.

Azzal totálisan meg vagy lőve,hogy szar a személyiséged, és még ha véletlenül jó is volna, akkor sem vagy képes produkálni magad. Személyiségben velem is vannak gondok.

De az a baj,hogy ezek a gané nők, legalábbis a 90% uk az rá van állva a személyiségre. Van amelyik egy lélekben tökéletes szuperembert vár el, aki állandóan jó pofát vág, humorharold, és fantasztikus kommunikációs készségről tesz tanúbizonyságot, ugyanis ezeket a bamba majom nőket illi /szerintük/ a férfiaknak szórakoztatni. HA te nem vagy elég szorakoztató, akkor majd keresnek egy jobbfej ürgét nálad, és szarnak a nyakadba.

Ezek így szoktak lenni. Eleve maga a kisugárzás is a belső tulajdonságokból jön.

Még egy csúcs kinézetelű palinak akinek belső tulajdonságai nulla, annak sincs szinte semmi esélye párkapcsolatra. Baszni persze tud egykét rövidet, de egyik nő se viselné el sokáig.

Ajánlott neked erősen a prostizás, ott úgyis a nőknek kell sziporkázni, ott nekik kell adni a jófejet, a te pénzedért.

2013. ápr. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!