Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kezdtem el dolgozni egy cégnél! már először nagyon szimpatikus volt a főnököm! Sokat beszélgettünk, néha együtt ebédeztünk, aztán elhívott vacsorázni és búcsúzol megcsókolt! (Nincsen felesége, se gyereke 5 évvel idősebb nálam szóval totál jó!)

Egyre jobban tetszik, de nem tudom h mit csináljak mivel mégiscsak a főnököm!? Valaki hasonló szituba volt már?

24L


2013. ápr. 22. 08:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
32%
Terhes vagy
2013. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én elhajtottam annó mindkét főnökömet, akik bepróbálkoztak. Eszembe nem jutna ezt tenni, mint amit te. Nem hogy idáig menni, hanem semeddig. A "főnők"és a "kollégák" az mindig egy külön állatfajta. Ha eszed lenne (de nincs) akkor keresnél egy másik munkahelyet.
2013. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1-es ment a zöldkéz:DD
2013. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2+


ASz elsőnél veled egyidős voltan, a második próbálkozásnál meg 38.

2013. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*az
2013. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod lehet magasabb fizetést vagy magasabb pozicíót is kaphatsz majd. Nálunk régen volt egy hasonló eset ott a nő kapott egy külön kis irodát ahol alig volt valami dolga.
2013. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok. Még meg sem száradt a tinta a szerződéseden, de már te vagy a cég kur vája.

Munkatárssal kezdtem már én is, az sem bizonyult egy jó ötletnek, nem is csinálom többet. De főnökkel soha, inkább két lépéssel nagyobb távolságot kell tartani.

2013. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem arról van szó h több fizetést szeretnék vagy jobb munkakört vagy terhes lennék! tényleg tetszik nekem!
2013. ápr. 22. 09:16
 9/13 anonim ***** válasza:

Jajjj...miért kell olyanokat mondani, hogy máris a cég k*rvája!


Szerintem ismerkedjetek meg, ne kapkodjatok el semmit.Hagyd, hogy a pasi bizonyítson.Kérdezd meg tőle, hogy komolyan gondolja-e veled.

2013. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj. Ha tetszik neked, akkor miért ne. Felnőtt emberek vagytok. Az előző cégnél ahol dolgoztam a főnök (aki amúgy vagy 20 évvel idősebb, nős volt és két gyereke is van) összejött a fiatal titkárnővel (családját otthagyta, összeköltöztek, összeházasodtak és azóta van egy közös gyerekük). Jelenleg is jól megvannak. Hozzájuk képest te rózsás helyzetben vagy. Mondjuk azt a titkárnőt utálták a kollégák 80% (holott előtte nem volt vele baja senkinek). Én lehet elnézőbb vagyok, de szerintem ez két ember magán ügye.


Viszont az a kockázat megvan, hogy ha nem jön össze elveszítheted az állásodat, illetve, ne hagyd hogy vissza éljen a helyzettel.

2013. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!