Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kínos helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kínos helyzetben mit lehet tenni, ha az egyik legjobb barátnőmnek is az a fiú tetszik, aki nekem is?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertük meg ezt a fiút.. Vagyis az egész úgy kezdődött, hogy én kiszúrtam őt nem olyan rég, hogy milyen helyes stb.. De nincs önbizalmam közeledni a fiúk felé, mert mi van ha nem jövök be neki, vagy akármi.. Így hát inkább hagytam, aztán mikor elmeséltem a bnőmnek mondta, hogy miért ne, ismerkedjünk össze, bejelöltük facebookon stb.. Azt hittem segíteni fog a barátnőm abban, hogy ez nekem összejöjjön, erre ahogy el kezdtünk így beszélgetni a fiúval, meg találkozgatni néha suli után.. És kiderült, hogy neki is bejön a srác... Ő is kedveli, szerinte is helyes stb... És ez így most marha cink, fogalmam sincs mitévő legyek, a legszebb, hogy a fiúnak mind2en tetsznk, és nem tud választani... Mert hogy legjobb barátnők vagyunk, és megharagszunk egymásra majd miatta stb. Itt már lényegtelen, hogy én szúrtam ki magamnak ezt a fiút, a barátnőm nem tudta hogy kiről beszélek először, nem emlékezett rá, aztán megmutattam és mondta, hogy jaa tudom már ki az... Álmomban sem gondoltam volna, hogy pont ő lesz, aki a boldogságom útjába fog állni akarva, akaratlanul.. Most mit csináljak?:S
2013. ápr. 16. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
threesome az egyetlen helyes megoldás.
2013. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy, az ilyen jellegű tanácsokra nincs szükségem köszi...
2013. ápr. 16. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra kedves kérdező és szerezd vissza azt ami a tied.

De ezt ugy tedd meg, hogy a srác ne vegyen észre abbo lsemmit hogy érte küzdötök mindketten mert akkor a sztatoszféráig fog emelkedni az egója. :D

2013. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig már kicsit neki is levágós, hogy ő is tetszik nekünk, de hát én nem tudom kezelni a helyzetet, mármint szerezzem vissza.... hát oké, de mégis hogyan, ha barátnőmmel megyünk suli után mindig le a presszóba, ahol a srác is szokott lenni délutánonként, tehát mindig 3masban vagyunk, így esélytelen lesz az, hogy a fiú "dönteni" tudjon, mármint azért ha kettesben is lehetnénk akkor biztos nagyobb lenne az esélyem, meg pont az egyik legjobb bnőmmel szemben.. bár kissé haragszom rá, hisz én szemeltem ki magamnak a fiút, és ha tényleg igazi barátnő, akkor nem mozdulna rá.. :S
2013. ápr. 16. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Suliban hivd el asrácot valahova. Menjetekmásik presszóba:

"szia képzeld hallottam valami helyre a városban lenne kedved eljönni velem megnézni?"


ennyi. ÉS a barátnödnek is igzaa van mert ez nem valami ovodás játék hogy stipi stopi... te nem modntad, hogy kell neked nem tettél érte semmit igy jogos, hogy ö is beprobálkozik. :)

2013. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, ez is igaz, hogy nem stipi-stopis játék, de én konkrétan megmondtam a bnőmnek, hogy mennyire helyes és tetszik nekem, de gondolom hogy most így nem sok esélyem van, hisz lépni se merek, noos ilyenkor egy igaz barátnőnek nem az a reakciója, hogy rástartol ő is..
2013. ápr. 16. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdező! az vagyok aki az első kommentet írta.

komolyra fordítva a szót, le írom a történetem :D hasonló szituban voltam az akkori legjobb barátommal vagy 8-10évvel ezelőtt. igaz ő egy féreg volt mert nem állt ki nyíltan, hogy tetszik neki hanem "titokban" felszedte a csajt. sőt nekem még fikázta is hogy csúnya a feje. azóta nem beszéltünk vele, viszont hallottam, hogy nemsokára összeházasodnak, így utólag örülök nekik. szóval bármi lesz, valaki szívni fog, ha nem ültök le és beszélitek meg. mellesleg legokosabb lenne, ha mindketten letennétek egy srácról. mi az hogy nem tud választani? ez a legszánalmasabb dolog. lehet majd úgy dönt, hogy feldob egy 20 forintost vagy hasonló. nyilván még fiatalok vagytok és hülyék, de attól még lehet bennetek tartás.

2013. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!:)

abszolút az utolsó válaszadóval értek egyet,hagyjátok a francba a pasit....megéri nektek hogy ràmenjen a barátságotok???ebbe gondolkodj....mert ha egyikõtökkel összejön a màsiknak rohadt szar lesz és erre ràmegy a kapcsolatotok!Hidd el tapasztalat!Hasonlòképpen jàrtam mint az utolsô vàlaszadò...2 évvel ezelõtt nekem és a legjobb baràtnõmnek is ugyanaz a pasi tetszett meg,nos a baràtnõmba nem szorult túl sok gerinc a hàtam mögött lefeküdt a pasival és õk még össze se hàzasodtak....:D

Na szòval lényeg a lényeg a mi baràtsàgunk ràment erre szerintem ti ne hagyjàtok,hogy elfajuljon a helyzet hagyjàtok hadd menjen ez a hatàrozott fiatalember az útjàra!!!!!!!!

2013. ápr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!