Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesznek le a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vesznek le a nők egy olyan férfiről, aki ki nem állhatja a csecsemőket és a gyerekeket és a jövőben sem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ezt mennyire ítélik el a nők de leginkább arra vagyok kíváncsi ilyenkor a fullosnak mondott nők véleménye micsoda?
2013. ápr. 22. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Nyugodt lehetsz, hogy sikered lesz a nőknél, mert pont az ilyen pasi kell nekik! Az érzelgős srác az, aki nem kell a nőknek! Legalábbis saját, meg az ismerőseim példájából kiindulva...
2013. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha ugyanezt egy nő érzi, gondolja így? Én nő vagyok, de nem igen szeretnék gyereket, nem igazán szeretem őket. Ez van.
2013. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
minden ember mas, altalanos valaszt nem fogsz talalni.
2013. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot akarsz egy nővel, akkor ezt az elején tisztázni kell és kiderül, hogy ő mit gondol.
2013. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert én sem szeretem a gyerekeket, és sokáig nem is szeretnék. Pedig nő vagyok.
2013. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
A mai torz, liberális világban a nők nagy része sem akar gyereket, szal ez még előny is.
2013. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bond Girl ***** válasza:
Nem vagyok fullos.
2013. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Azert mert vegre a nöknek van valasztasuk, hogy inkabb karrier es nem egy kötelezö csalad, meg nem biztos, hogy torznak kell nevezni.

Persze ha a regi: "csitt asszony, szülni fogsz, ez az egyetlen ertelme az eletednek" az ideal, akkor ez tenyleg torz.

Amugy sokan megvaltoztatjak a velemenyüket az evek soran, de biztos talalsz olyat aki szinten nem szeretne.

De a tiszta, ha ezt az elejen tisztazod a paroddal (nem elsö randi, de mielött meg komolyabb lenne), mert ez nagyon sorsdöntö kerdes.

2013. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Normális nőnek a család fontosabb, mint a karrier. Mielőtt megköveznének, normális férfinak is.
2013. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy karrierista, de nem is szeretnék gyereket, és képzeld, ettől nem leszek abnormális. Ugyanolyan normális vagyok, mint akárki más, csak én min. 30 éves koromig nem szeretnék gyereket. Nincs jogod ilyennek vagy olyannak beállítani senkit sem, akinek nem egyező a véleménye a tiéddel.
2013. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!