Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akár hosszabb kapcsolatban, vagy szülés után egyes nők elhagyják teljesen a küllemüket?

Figyelt kérdés

Ez engem annyira bosszant, utána meg siránkoznak hogy a férjük nem tartják őket kivánosnak, csinosnak, vagy esetleg izgalmasnak...szellemileg is.

Miért nem tesznek valamit?

Én sohasem leszek ilyen, mindig csinos vagyok..és nem értem az ilyen Anyákat, nőket hogy hogy slamposodhatnak ennyire el, várják a bókokat, miközben nem adnak magukra...bár ugyanúgy számit hogy a férfi se hagyja el magát!


2013. ápr. 19. 13:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
46%
Mert sok nő, ahogy sok pasi is, hosszabb kapcsolatban már magától értetődőnek veszi, hogy mellette van a párja...
2013. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%

Van gyereked??

Vagy azért hagyják el magukat,mert egy gyerek rengeteg pénzbe van és magára már nem jut,hogy pl elmenjen fodrászhoz vagy vegyen pár új göncöt,vagy pedig azért hagyják el magukat,mert egyáltalán nincs idejük magukra gyerek mellett!!Amikor minden idődet a gyerek tölti ki,menj le vele játszani,moss rá,főzzél neki,de akkor a házi munkát se hanyagold el,de akkor a párodra is fordíts időt nehogy elhanyagolva érezze magát a gyerek miatt,de akkor menj dolgozni mert kell a pénz,és egyáltalán nincs már ereje az anyukáknak kimenni pl futni,vagy tornázni amivel karban tudná magát tartani.Nem olyan egyszerű egy gyerek mellett fitt és dögös maradni,szóval én soha nem tudnám az ilyen anyukákat megszólni,mert nem tudhatom,hogy pl én hogy fogok kinézni egy gyerek után!!


23/N

2013. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kérdést szimplán úgy kéne feltenni, hogy "Az emberek miért hagyják el magukat egy idő után..."? Sok férfi is ugyanilyen, sőt, sokszor még elvárják, hogy a nőjük bomba legyen, ők pedig slampos nagy senkik. Az utóbbi eset a kedvencem :)
2013. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
38%

3!

Én sem szólóm meg őket, de azért napi 10 perc és fésű csak van???

2013. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
23%
Ez #3-asnak ment.
2013. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Ez nem mentség...attól feltudna öltözni csinosabban...nyilván nem magassarkúra értem...de szerintem Anyaság nagyon szép dolog lehet és úgy Szép ha az Anya is szép...egyes kismamák nagyon csinosak , ugyanúgy adnak a megjelenésre, nem vesznek fel lógos pulóvert, és egyebek...ez mind mind badarság hogy a gyerek mellett nincs idő fodrászra, vagy normális öltözékre.
2013. ápr. 19. 13:41
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

5-ös..

persze fésű van,azért aki már azt sem használja,az tényleg elég hanyag!!

Viszont azért 10 perc mozgástól még senki sem fogyott le és senki sem lett tőle sportos alkat!!

3-as voltam.

2013. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
31%

3!

A 10 percet nem a mozgásra értettem, hanem normálisan felöltözni, fésülködni.

2013. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Aki ép hogy kijon a penzebol/idejebol az nem tud dadust fogadni hogy amig o elugrik szaunaba,kozmetikushoz a gyerekkel es a haztartassal ia foglalkozv legyen. Arrol nem.is beszelve hogy munka/haztartas/gyerek/ferj/esetleg hazikedvenc/kert moziba ne vigyelek kérdezo?
2013. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van gyerekem és igenis egy anya adjon magára.Ismerek olyan elhízott igénytelen anyukákat, hogy ihaj!Na meg, hogy nincs rá idő?Annyi azért van,hogy egy kis haj igazítás egy kis smink.Egy nő akkor se hagyja el magát.Nem kell bombázónak lenni, de vannak akik már a ló túloldalára esnek át,és olyan bányarémet csinálnak magukból, hogy rossz nézni.Nyílván a férje sem tud-még ha akar-sem úgy nézni rá.26L
2013. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!