Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felhívni valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felhívni valaki figyelmét magadra, ha észre sem veszi, hogy egyáltalán létezel?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy munkatársamba.


Nekem Ő maga "a férfi".


Mit csináljak? Nem szeretném magamat megjátszani, vagy olyannak mutatni magam, amilyen nem vagyok.


Többször beszéltünk már, semleges dolgokról.

Legtöbbször, ha mesél valamit csak mosolygok rá (azt úgysem tudnám visszafogni), de úgy érzem, mintha hárítana.


Ha nem tetszem neki, nem tudok semmit tenni, ugye?

Enni sem, aludni sem tudok már jóideje.


Mit tanácsoltok?


26/N


2013. ápr. 22. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz ügy, szinte lehetetlne lenne. Honnan gondolod, hogy észre sem vesz?
2013. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem veszem észre rajta a szimpátia egyik jelét sem.


Sztem leginkább semleges vagyok neki.


Pl.: ha értekezlet van, és úgy adódik, nem ül mellém (gondolom, ha tetszenék neki, mellém ülne).


Mondjuk eléggé visszahúzódó, nem tudom azt számít-e valamit.


Sose voltam kövér, de már 11 kg-ot fogytam miatta. Lassan orvoshoz kellene mennem.

2013. ápr. 22. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amig a pasit úgy kezeled magadban, hogy ő valami istenség..te meg csak egy csaj addig esélyed sincs. Magadhoz állj másként..mert addig alárendeld magad neki, lehet, hogy csak lelkileg de ez lejön.


Légy vidám, kedves, mosolygós, boldog....és főként egyél, az egy olyan örömforrás, hogy annyit egy pasi sem ér, hogy elsorvadj miatta. És hidd el magadról, hogy te legalább olyan különleges vagy , mint ő a te szemedben.


Hogy közeledne egy olyan nőhöz, aki magát sem tartja annyira. Hm?

2013. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van.


Hát tényleg egy "Isten" nekem. Tökéletes lenne számomra (mmint így ismeretlenül).


Igyekszem összeszedni magam.

2013. ápr. 22. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy uj munkahelyet.
2013. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes lenne számomra (mmint így ismeretlenül).


Pont ez az. Miért gondolod tökéletesnek, ha nem is ismered őt jól? Szerintem csak egy ideált látsz, elképzelsz valakit, aki álmaid férfija. :) Gondolom jól néz ki, kedves stb. és ehhez hozzátoldasz olyan dolgokat, amiket te szeretnél, hogy ő olyan legyen. Szóval ez, hogy ő tökéletes, ez szerintem elhamarkodott kijelentés.


Egyébként meg ne miatta csinálj dolgokat (pl. a fogyás), hanem magad miatt. Magaddal foglalkozz, érezd magad jól a bőrödben, ha kiegyensúlyozott vagy és magabiztos, akkor azt mások is észreveszik és akkor több esélyed van arra, hogy közeledjen hozzád valaki. És ne ess szét egy nem létező kapcsolat miatt.


Valószínűleg, ha te megfogtad volna őt, akkor kezdeményezne, de nem kizárt, hogy tényleg fél, zárkózottabb. Ez esetben kezdeményezz te többször beszélgetést, esetleg próbáld úgy alakítani, hogy kávézzatok együtt, vagy vigyél sütit az irodába és kínáld körbe az embereket. :D Lehet hülyén hangzik, de egy szép gesztus, lehet örülne és elindulhatna egy kis beszélgetés köztetek. Ha meg mesél, akkor ne csak mosolyogj bambán, hanem érdeklődj, kérdezgesd, dobj fel érdekes témákat.

2013. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!