Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak az internet van tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az internet van tele buta lányokkal, vagy a valóságban is csak ilyeneket találni? Létezik olyan, hogy egy lány nem a külsejével akarja felhívni a figyelmet magára, hanem érdekes személyisége van de igényes magára, van tartása?

Figyelt kérdés

...vagy a nőknek nem kell megerőltetni magukat, mert ha rondák és buták, akkor is meghágja őket valaki?


Azért kezdtem el neten nézelődni, mert azt vettem észre, ott egy fokkal nyitottabbak és azokat is megtalálni, akik visszahúzódóbbak. Az utóbbi időben már nekem is elegem van a bulizós szórakozós helyekből/eseményekből, de most már a neten se találni olyat, akivel érdemes beszélgetésbe kezdeni.


Elvileg kell lennie, ilyeneknek, mert nagyon néha találok 1-2 olyat, de mind tőlem távol lakik valami kisebb városban, és soha nem jár sehova.


Tudom, igény és ízlés kérdése, de szinte már csak idióta unalmas, pózolós lányokat lehet látni közösségi oldalakon, párkeresőkön. Ugyanaz, mintha diszkóba mennék vagy kocsmába. Egyszerű, igénytelen emberek.


Egyesek szerint érdemes megpróbálni neten, de én nem ezt tapasztaltam. Mivel a szórakozóelyeket nem szeretem, ajánlották, hogy könyvtárban ismerkedjek, de akárhányszor voltam könyvtárban, mindig valami idióta elvette a kedvem tőle. A legjobb, mikor maga a könyvtáros néni káromkodik ordítva a telefonba. Úgyhogy a "kultúr"helyekben sem hiszek már.

Pénzem nincs és amúgy sem fogok költeni kiállításokra meg előadásokra, hogy ugyanezt vagy sznob csomagolásban lássam pénzért.


Egyrészt ha szerintetek létezik valami igényesebb társkereső/közösségi oldal, azt még megpróbálnám, de én úgy látom, nem, szóval a virtuális marhaságokat le akarom zárni, másrészt, ha van valami ötletetek személyes-ingyenes/olcsó lehetőségekre, inkább azt várom.


A bárhol lehet ismerkedni szólásokat hagyjuk, nem vagyok átlagos külsejű, így kapásból az emberek többségének nem leszek szimpatikus. De akkor se nyitottak rá az emberek, ha az vagy, aki ismerkedett már utcán, tudja miről beszélek.



2013. febr. 15. 10:24
 1/10 anonim válasza:
Sajnos saját tapasztalataim alapján el kell hogy keserítselek. Nem sok normális lány van már csak ilyen net ri****. Persze mindig vannak kivételek, sajnos én is úgy voltam vele ha volt egy csinos aranyos lány aki visszahuzódó volt akkor az 300km -re volt tőlem. Most egytárskeresőn megtaláltam a párom igaz 50km van köztünk de minden nagyon szuper. Életben is és a neten is sajnos ilyen nők vanna. (Tisztelet a kivételnek)
2013. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
100%

Természetesen nem, de ők az általad butának nevezettek a hangosabbak, a visszahúzódóbbaknak gyakran képe sincs egy társkeresőn. És nem azért, mert rondák.

Próbálkozz kitartóan, én is így találtam meg életem párját.

2013. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Antimod!


Ahogy mondod. Ott a pont!

2013. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyarul bele kell számolnom, hogy csak 20kmnél távolabbi nőkkel tudok valamit kialakítani. A vidéki lányok még szerintem normálisabbak, de nem tudom elképzelni, milyen lenne az, ha csak havonta látnám, sose voltam a távkapcsolat híve, pénzem sincs utazgatni.
2013. febr. 15. 10:37
 5/10 A kérdező kommentje:

"Természetesen nem, de ők az általad butának nevezettek a hangosabbak, a visszahúzódóbbaknak gyakran képe sincs egy társkeresőn."


Én pont fordítva látom, akinek sok pózolós képe van, az a butább. Akinek nincs az is csak azért értelmesebb, mert túl csúnya ahhoz, hogy buta lehessen.


"Próbálkozz kitartóan, én is így találtam meg életem párját."


Unom már, ez a baj, hoyg minél több lánnyal beszélek, annál inkább rájövök, mennyire üresek és egyformák.

2013. febr. 15. 10:39
 6/10 Antimod ***** válasza:

"Én pont fordítva látom, akinek sok pózolós képe van, az a butább."


Nem látod fordítva, csak félreértettük egymást.

Inkább úgy mondanám, akinek sok a pózolós képe, az inkább a külsőségekkel foglalkozik - ezáltal a saját belső világa sem lehet túl fejlett. Persze vannak kivételek, lehet, hogy valaki csak az aktuális társasága, divat vagy egyebeket miatt tünteti így fel magát, de a helyedben nem ott próbálkoznék.


Sajnos sok időbe telik, nem mondtam, hogy pillanatok alatt megy. :(

2013. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én találkoztam már mindkét fajtával is, akinek nincs képe de értelmesen is lehet vele beszélgetni, de önmagában az enm jelent sokat. Meg a neten bármilyen képet ki lehet rakni. Ha meg mások miatt néz ki hülyén ,akkor befolyásolható, tehát ugyanott vagyunk.


Nem megy hamar, magyarul semmi újat enm tudok tenni. Kösz a válaszokat.

2013. febr. 15. 11:54
 8/10 NagyD1990 ***** válasza:
én láttam már normális csajokat, csak az ilyen divatp*icsákat könnyebb észrevenni, mert direkt kiakarnak tűnni a tömegből és a hangos irritáló nevetgélésüktől a normális emberek hangját sem lehet hallani.
2013. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy feltűnőek de enm azt látom hogy fele átlagos lány, fele meg lotyó, hanem 90% lotyó, a többi meg önmagát adja.
2013. febr. 15. 15:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Többség sajnos az.. de akad kivétel, csaj sajnos ők vannak kevesen. Pedig én több 1000 plázap*csát beáldoznék egy normális lányért.
2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!