Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön egy ilyen érett 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmről van szó.

15 éves, kb. minden hétvégén jár bulizni, ahonnan volt, hogy részegen jött haza, néha elszív egy-egy szál cigit, állítólag 12 évesen vesztette el a szüzességét, de ő nem az a tipikus r.banc csaj, mert tényleg sok mindent tud a szexről, 3 évig együtt volt egy fiúval, kinézetre is szép, most feketére van festve a haja, jár kondizni és kb. heti rendszerességgel megy szoliba, szokott csináltatni műkörmöt meg rakat fel műszempillát, és a sminkeléshez is nagyon ért, azt mondta, régen (kb 12-13 évesen) valami ismerőse azt akarta, hogy ő legyen a modellje valamilyen smink termékhez. Nektek bejönnek az ilyen csajok? ;)


2013. ápr. 22. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy annyira rossz, mint amilyennek Te látod.

Először jobban megismerném, 15 soros leírásod alapján se tudom ezt virtuálisan eldönteni. :)

18F

2013. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet maradi vagyok, de nekem azért a belső is számít arról semmit nem írtál.
2013. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez hol érett?

Az érettség az nem a külsőnél kezdődik (sőt, semmi köze nincs hozzá), és ez a viselkedés alapján a legkevésbé sem nevezném érettnek.

Így teljesen elveszik a gyerekkora, szomorú és magányos felnőtt lesz belőle, ha nem volt képes rendesen gyerekként viselkedni akkor, amikor ideje volt rá. Csak sajnálni tudom szerencsétlent...

2013. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Mindig is szerettem a r*bancokat.
2013. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
egy patront megérne, de csak ha jól néz ki. amugy nem jönnek be az ilyenek, és nem tűnik valami érettnek :)
2013. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
hatalmas tömegribi, nem kéne. 15 évesen nagyon érett lehet, ha cigizik, bulizni jár, lerészegedik, szolizni jár, műkörme van... gusztustalan!
2013. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
miért lenne gusztustalan, ha valaki igényes? én komoly FÉRFIAK válaszát várom, nem kisfiúkét ;) ha szerinted ez gusztustalan, akkor inkább menjél a kis 12 évesekhez...pff
2013. ápr. 23. 14:48
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

most úgy őszintén,ebben hol van az igényesség?

ilyen "igényes" k*rvát bármelyik sarkon talál az ember,csak azokban talán volt annyi hogy nem 12 évesen tették szét a lábukat

2013. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A festett haj és a műszempilla kivételével rendben van. Ebben az életkorban kell kiélnie magát az embernek, szóval ha nem megy jobban "mű" irányba, hanem pár év múlva a tanulás jobban fogja érdekelni, mint a pasik, és amellett belevaló csaj marad, akkor okés.
2013. ápr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
végre egy normális válaszoló...köszönöm utolsó :) hány éves vagy? van barátnőd?
2013. ápr. 24. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!