Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön egy ilyen érett 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmről van szó.

15 éves, kb. minden hétvégén jár bulizni, ahonnan volt, hogy részegen jött haza, néha elszív egy-egy szál cigit, állítólag 12 évesen vesztette el a szüzességét, de ő nem az a tipikus r.banc csaj, mert tényleg sok mindent tud a szexről, 3 évig együtt volt egy fiúval, kinézetre is szép, most feketére van festve a haja, jár kondizni és kb. heti rendszerességgel megy szoliba, szokott csináltatni műkörmöt meg rakat fel műszempillát, és a sminkeléshez is nagyon ért, azt mondta, régen (kb 12-13 évesen) valami ismerőse azt akarta, hogy ő legyen a modellje valamilyen smink termékhez. Nektek bejönnek az ilyen csajok? ;)


2013. ápr. 22. 21:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Na a kérdező utolsó kommentjéből azt vonom le,hogy ez a "barátnő" valójában a kédező.Jött egy srác akinek bejön,és már is érdeklődik,hogy van e barátnője.

Nem érett vagy,hanem RIBANC!!!

2013. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Csacsó6 válasza:

Nem szeretek becsmérlő válaszokat írni de ezt nem hagyhatom szó nélkül. nem vagyok sokkal idősebb nálatok de 15 évesen én nem jártam bulizni pedig vizilabdáztam akkor már 4 éve ergo nem voltam kis darab de engem a szüleim nem engedtek mondván fiatal vagy te még ahhoz. Nem pláne hogyha még lány lennék és 15 éves részegen haza ?!

A lényeg hogy szerintem ne a barátnődről vegyél példát! legyél vele jóban de te járd a saját utadat és majd 5-6 év múlva nézd meg ,hogy hol tart esélyes hogy én látaom drasztikusan a nálam fiatalabbakat. De nem kizárt hogy a tű fog kiállni a karjából...

21/F

2013. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!