Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszerettem a páromból 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a páromból 2 év után! Gyakran idegesít, zavar. Jártatok már így? Hogyan találtatok újra egymásra? Nekem fontos ez a kapcsolat.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
keres másik csődört
2013. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarsz olyan kapcsolatban maradni, ahol nem szereted a párodat? Komolyan nem értem az embereket...
2013. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Idézd fel, hogy mit szerettél benne. Miért szerettél ki belőle? Megváltozott? Vagy te változtál meg?

Próbáld meg ismét megszeretni azokat, amikért beleszerettél.

Esetleg menjetek terápiára, bár én ebben kevésbé hiszek, de lehet, hogy segítene.

Ő szeret még téged? Csak részedről van ez az érzés?

2013. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak részemről van ez az érzés, egyszerűen nem tudok úgy viselkedni vele mint korábban. Szeretem, de érzem, hogy mecsappant a szerelmem. Nem szeretnék szakítani, mert hiszem, hogy minden kapcsolatban vannak mélypontok. Korábban harmonikus, szerelem és szeretetteljes kapcsolatunk volt.
2013. ápr. 22. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Hogy korábban jó volt, az semmit nem vetít előre. Erre szokták mondani, hogy "szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi". A szerelem nem jön vissza, ha elmúlt. Igen, voltam már így...
2013. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudnál barátnőiddel néhány napra elutazni. Legyetek egy kicsit külön, hátha hiányozni fog.

És utána vele is elmenni kettesben valahová.

2013. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az új kapcsolatnál is ugyanúgy el fog múlni a kezdeti lángolás, hidd el...és ha te mindig csak ezt keresed, mindig továbbállhatsz....míg rá nem jössz magadtól, hogy ez mindenkivel így fog alakulni. Tapasztalat..
2013. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A tartós és boldog párkapcsolat alapja nem lehet csak a nagy lángoló szerelem, mert az eleve kizárja a tartósságot. Ha a kérdező hisz a mélypontokban, és abban, hogy ezeken át lehet lendülni, ha látja, hogy egyébként minden klappol, akkor idővel rendbejönnek a dolgok, de ehhez az kell, kedves kérdező, hogy ne kattogj folyton ezen, ne drámaian fogd fel, hiszen a szerelem érzése nem stabil dolog, csak társadalmi elvárás, hogy annak tekintsük. És ha "megcsappan"(ahogy te fogalmaztál helyesen), akkor dobjuk is el, mert az már a vég.


Senki ne higgye azt, hogy az embernek mindig ugyanolyan intenzíven kell szeretnie a párját, vagy hogy időnként nem idegesíti, hogy nincs egyedül a lakásban, stb. Ezek természetes dolgok, a szervezet képtelen fenntartani ezt a biológiai szinten állandóan. Ha viszont folyton ezen kattogsz, idővel tényleg éket ver közétek, mert a gondolataidnak hatalmas ereje van.


Egy párkapcsolatokkal foglalkozó könyvből vett idézet szerintem sokak számára hasznos lehet: "A szerelem inkább tengerhez hasonló, ahol ár és apály váltja egymást. Ha szeretünk valakit, nem mindig egyformán szeretjük"

2013. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Noni33, nem tudom, hogy miért nem a kérdezővel beszélgetsz, és milyen alapon kérdőjelezed meg más tapasztalatát. 33 évesen el szabad már fogadni, hogy nem vagyunk egyformák. (5-ös voltam)
2013. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Azóta helyrehoztuk a dolgokat sok közös munkával és jobban szeretjük egymást mint valaha!:)
2013. szept. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!