Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak PUA könyvek, technikák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak PUA könyvek, technikák kifejezetten lányoknak?

Figyelt kérdés

Kissé félénk lány vagyok...Na jó, igazából egy házinyúl vagyok. XD

A sok csúnya pasis kérdésnél az első válasz, ami beugrott, az a humorérzék, önbizalom, amelyek eredményesebbek lehetnek, mint a külső. Nos, nem vagyok ronda(nem tartom magam szépnek sem, de szerintem simán lehet esélyem), de nem is gondolom, hogy a külső a fontos, hanem az önbizalom és egyéb élvezhető belső tulajdonságok. Én viszont nyúl vagyok, így a kisugárzásom is nyúl, és ha megnyílok, jó a humorérzékem, kedves vagyok és aranyos, de ezt cseszhetem, ha soha a büdös életben nem leszek képes leküzdeni a félénkségemet. XD

Szóval, fontos lenne ez a Pick Up Artist dolog, mert ugye szeretek valakit. Tudom, hogy ő sosem fog kezdeményezni, nem is volt még senkije, egyébként is kocka, így nekem kell lépni, még akkor is, ha jelenleg nehéz. Ja, és ő biztos nem érné be kevéssel, ezt tudom. :)


Tudna valaki segíteni? :)


17/L


2013. ápr. 22. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem szimpi vagy már most :DDD

De a PUA az szar, ugyanolyan mint bármilyen más inspiráló videó az interneten. Vagy inkább még szarabb. Mert attól hogy olvasod, még félénk maradsz. Látni és hallani kell.

Kiskorodban is, anyádtól meg apádtól, leginkább úgy tanultál hogy hallottad, és láttad őket. Nem pedig a fejükben olvastál :D Lányoknak amúgy nincs ilyen bocsi. Amúgy én is félénk vagyok, leküzdjük együtt a félénkségünket? :D


Te ő vagy?

[link]

2013. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te,nem Zsófinak hívnak egész véletlenül? :D
2013. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hoppá! Nagyon átszaladtam a szövegeden, de pont ilyen vagyok énis:

Én viszont nyúl vagyok, így a kisugárzásom is nyúl, és ha megnyílok, jó a humorérzékem, kedves vagyok és aranyos, de ezt cseszhetem, ha soha a büdös életben nem leszek képes leküzdeni a félénkségemet. XD


Első voltam.

2013. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A pua béna.

Cssk legyen önbizalmad, fogadd el magad. Ez olyasmi amire TE vagy képes, és nem egy könyv:)

2013. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Világ nyulai egyesüljünk!:D
2013. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1. :D Köszi ^^ Nagyon édes az a cica! Nos, az a baj ezzel a szülő dologgal, hogy apám nem foglalkozott velünk, régóta nem is láttam(de nem hiányzik), anyám pedig sose volt az, aki annyira kiállt volna magáért...szóval tőlük nem tanulhattam meg ezt a célratörő, küzdő, kitartó mégis laza, vidám életformát. :)

A cicus meg cuki :)


2. Én nem vagyok Zsófi, de ha sikerül leküzdenem a félénkséget, és lesz férjem, meg kislányom, akkor lehet, hogy ezt a nevet fogom neki adni. :D Tetszik.

2013. ápr. 22. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen nyuszinak mint te. 20/F
2013. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egészen addig élveztem a kérdést, amíg be nem nyögted, hogy szeretsz valakit. Innentől off...
2013. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A PUA "belső játék"-része a nőknek is hasznos lehet, ez nem technikákra helyezi a hangsúlyt, hanem az önismeretre és a helyes önértékelésre. A legjobb ilyen anyag a Real Social Dynamics cég Blueprint című DVD-sorozata, sajnos csak angolul elérhető.
2013. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

jah egyetlen szabály van benne:

Legyél szép, kedves és alárendelt, érdelődő.

2013. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!