Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a legtöbb csajnak kifejezetten rossz az alakja?

Figyelt kérdés
Nekem mostanában tűnt fel, hogy a csajok 90%-nak kifejezetten rossz alakja van. És nem arról van szó, hogy csak a tökéletes lehet jó szerintem, de az utcán látott csajok túlnyomó többségének hordó hasa van, formátlan feneke, széles vállai kis mellekkel. Hova tűntek a nőies formák? Vagy csak én látom így?
2013. ápr. 4. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valami sugárszennyezett környéken laksz?
2013. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert engem még nem láttál! Én kifejezetten nőies formákkal rendelkezem!:)
2013. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
2., ezt nem kellett volna, mindjárt rád repül a fél gyakorikerdesek.hu!
2013. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nincsenek jó testű csajok, mert igenis vannak, de az tűnt fel hogy a túlnyomó többség még az "elfogadható" kategóriába sem sorolható. Budapest belvárosa nem tudom mennyire számít sugárszennyezett környéknek, de ha szétnéztek, szerintem ti is ezt fogjátok látni. (És természetesen csak a fiatalokról beszélek, nem a nyuggerek húzzák le az átlagot. :) )
2013. ápr. 4. 13:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem így gondolom, mondjuk nő vagyok. Az meg, hogy kinek mi a genetikája, az adottság, de a legfontosabb az arányosság mindenkinek a saját testalkatához, ezen meg nem igazán lehet túl sokat alakítani.
2013. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
ARc a nők 80% ában a lényeg. Ha jó pofája van, tetszetős feje, akkor eléggé elsikkad mellette a teste, de természetesen az is sokat számít. Igaz lehet, mert van elég sok csámpás trampli is, meg vannak vézna jószágok is, akik szinte zombiemberek, tiszta súlyhiány, nagyon gebék. Nulla segg, lapos melltelen nők. A másik fele meg a pizza meg hamburgerzabáló oriási víziló lány. Az az igazán nőies, se nem kövér, se nem gebe féle optimális kategoria nagyon kevés. NAgy csöcs, kicsi derék lapos has és nagy segg, kellemesen vastag feszes combokkal, az az igazi. Olyan sajnos nem sok van. De azért néha lehet látni olyanokat is persze.
2013. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Érdekes.. Én pont azt figyeltem meg, hogy mostanában egyre több a jó nő.. Jó alakjuk van, jól öltöznek.. Kár, hogy én nem tartozom közéjük. 22/L
2013. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Nekem mostanában tűnt fel, hogy a csajok 90%-nak kifejezetten rossz alakja van."


Nekem régebben is feltűnt már! Beszélgettünk barátokkal erről elég sokat, így jött egy vicces ötlet. Munkába menet számoljuk össze hány olyan hölgyet látunk, aki bejön az első 100-ból akivel találkozunk.


Mint kiderült én vagyok a legigénytelenebb ezen a téren a társaságból, mivel 3-an is bejöttek külsőre!

2013. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem fura, hogy ezt mondjátok, ha Pesten járok, ott van dolgom, annyi szép lányt látok, és csak irigykedem, pedig én sem vagyok azért annyira csúnya. #5 voltam
2013. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bratilla ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szerintem még mindig több a jó nő, mint a jó pasi. :)
2013. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!