Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány "falat" épít maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány "falat" épít maga köré, hogyan lehet ezen átjutni?

Figyelt kérdés

Eléggé félénk, zárkózott lány, de jól kijönnénk abból ítélve, amiket eddig tudok róla. Igazából ez az egész helyzet egy chatoldalon folyik. Én szeretnék vele beszélni, megismerkedni, valahogy átjutni azon a falon, de nem tudom mi lehet a jó módja ennek... Akit nem ismer, azzal eléggé ellenszenvesen viselkedik.


18/L



2013. ápr. 23. 16:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el falatozni!
2013. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Bontó golyóval :)


Amúgy kezdje el vele megismerkedni.

Találj közös témát,közös érdeklődési kört

2013. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Lenne közös téma... csak legutóbb mikor felhoztam olyan semlegesen reagált rá. Pedig szerintem beszélne velem róla, mert én tapasztaltabb vagyok a témában, neki pedig segítség kéne. De ugye nem ismer, ezért lerendezte egy "kértem segítséget? nem" szöveggel.
2013. ápr. 23. 16:41
 4/29 anonim ***** válasza:
a tűzfalán nehéz átjutni, de a személyiségén még nehezebb, ha te is lány vagy, meg ő is, de ő nem lezbi... :D
2013. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Illusi0n ***** válasza:

Hát, valahogy össze kéne jönnötök élőben, és úgy megnézni, hogy viszonyul a beszélgetésekhez :D

Most érted chaten...lehet, közben tömte a búráját kajával, és két ujjal nyomkodta a klaviatúrát (és mivel ez nem túl komfortos), rövid szöveget írt, választ adott. Ez Neked a másik oldalon lejöhet úgyis, hogy flegma volt. Vagy telefonált közben...

2013. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Illusi0n ***** válasza:

Amúgy a csajok csajokkal rendszeresen előadják a flegmát :D

Vesd fel neki a személyes találkozót, igyatok meg egy jeges kávét, üljetek ki a Margit szigetre, nyugiba beszélgetni :D

2013. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én ezt beszélgetési alapnak gondoltam,nem pedig,úgy,hogy egyből segítőként lépj fel.

Amúgy barátnőnek szeretnéd,vagy "barátnőnek"?

Mert az megint más

2013. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ő is szereti a lányokat, eleve olyan chatszobában vagyunk...


Viszont biztos, hogy nem lustaságból ír ilyeneket... Máskor kifejti a dolgokat, de legtöbbször ha hozzászól valamihez a szobában, akkor röviden, velősen írja, mintha nemtörődöm lenne. De beszéltem valakivel, aki átjutott ezen a falon valahogy és azt mondja a lány nagyon jófej és lehet vele beszélgetni rendesen, amint leveti azt a "kemény álcát".


De én nem tudom hogyan kéne eljutni oda :/


Amúgy messze lakik... szóval csak beszélgetnék vele, meg amúgy se találkozna csak úgy.

2013. ápr. 23. 16:49
 9/29 A kérdező kommentje:

foley, tudom... csak gondja volt és gondoltam segítenék, de elutasította. Persze tudom jobb lenne valami semlegesebbel kezdeni, nem segítséggel egyből, hiszen nem is ismer még, nem bízik meg bennem.


Amúgy messze lakik és kicsit idősebb nálam (25 éves) szóval nem hiszem, hogy bármi komoly lenne. Csak dumálnék vele, mert hosszú idő óta ő tűnik az első értelmes lánynak, akivel beszélhetnék.

2013. ápr. 23. 16:51
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy az zavarta,hogy te segíteni akartál neki.

Ez persze nem rossz dolog,de vannak olyanok,akik ettől ódzkodnak.

Azt aki már átjutott ezen a falon,azt nem tudnád megkérdezni,hogy milyen témákkal sikerült neki?

2013. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!