Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát. Remélem jó témába írom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát. Remélem jó témába írom, nem tudom h valóban idevaló-e? Ha lehet, csak nők válaszoljanak, ők talán jobban megértenek

Figyelt kérdés

Najó. Ez igen hosszú és bonyolult. Azzal kedződik, h elmentem a színházba. És ott megláttam az egyik szereplőt.... Rögtön leragadt rajta a figyelmem, és fantasztikus volt, nagyon ügyes meg minden... A végén pont elkapta a tekintetem, és olyan fura volt... Olyan volt mintha teljesen a lelkembe nézett volna, v nem is tudom.... Nagyon fura volt! Mintha az életem része lett volna, vagy nem tudom.... Otthon utánanéztem.... Sajnos kiderült róla, h nálam 19 ÉVVEL (!!!) idősebb :/

Ezután tökre fel voltam dobva, egy csomót gondoltam rá (:/) és a dalait dúdoltam... Aztán kb. 1 héttel később egy nap elkezdtem egyre szomorúbb lenni, és olyan érzésem volt, h élni sem akarok, és valami úgy fájt, h az valami iszonyat volt.... Ez tartott pár napig, aztán pedig kicsit enyhült ez a "fájás" és egyszerűen minden közönséges lett számomra, amihez nem volt köze. Amikért régen rajongtam meg örültem, azokra rá se hederítettem.... Aztán egy újabb színházi darabban megint láttam, megint összetalálkozott a tekintetünk, és kezdődött elölről minden... először a feldobottság, aztán a depi végül megint semmi sem érdekelt. Komolyan, mintha a "találkozásunkkor" ,,felszállt volna a köd", mindent máshogy láttam, aztán a "depis" időszakban" pedig újra, még sűrűbben leszállt volna... ez így furcsán hangzik, de ilyen hasonlatot tudtam hozzá rögtönözni...

Aztán láttam még 1× élőben a színházban, és megint kezdődött elölről! És én ezt nem akarom így tovább! Ez baromira rossz, mert már minden videót megnéztem róla, utánanéztem, és (bár ezt az érzést gyűlölöm) de rájöttem, hogy egyszerűen oda vagyok érte! És, áááhhhhh, én ezt nem akarom! Hiszen 19 évvel idősebb nálam, úgyhogy semmi esély rá, és.... Nem tudom jobban elmagyarázni... Szerintetek mi ez?Kérlek ne szidjatok nagyon össze, mert még csak tizenéves vagyok, de nem az a "pasizós" típus. Még sose volt barátom és még nem is volt 100 "szerelmem", szval SZERINTEM ez nem valami "kamasszerelem" féleség... Eddig sose éreztem ilyet, és tanácstalan vagyok, de nem merem ezt elmondani senkinek... Így név nélkül könnyebb, kérlek segítsetek! Mit tegyek?! :(


2013. ápr. 23. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak sima rajongás, semmi köze a szerelemhez. Barátnőim is kb ilyen hangulatba esnek, ha a pasi, akinek a koncertjére elmennek, rájuk pillant. Ez semmi komoly.


25/N

2013. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter
2013. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak rajongás?
2013. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak rajongás... ne menj többet színházba.
2013. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké... Akkor megnyugodtam :D Köszönöm! Reméltem, h csak rajongás, nem gondoltam, h több... :)
2013. ápr. 24. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!