Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál? (Főleg ebben az esetben)

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmet, legalábbis egy adott fiú figyelmét? Kicsit kövér vagyok és elég csendes meg visszahúzódó, nem akarok nevetség tárgyává válni, de nem igazán figyelt fel még rám az ellenkező nem.
2013. ápr. 23. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem a te dolgod kezdeményezni, ha vissza utasítanak, az legalább 7x olyan kellemetlen, mintha egy fiút utasítanak vissza, arról ne is beszélve, hogy az önbecsülésed még a mostaninál is jobban a béka segge alá fog menni.


Kicsit kövér vagy? Miért nem teszel ellene? Figyelj jobban oda arra, hogy mit eszel és járj el futni vagy sportolj valamit. Ennyi az egész. De persze ne 1 hónapon belül várj változást.


Visszahúzódó, csendes vagy? Nem lehet, hogy rossz/nem hozzád illő társaság ennek az oka? Vedd olyanokkal körbe magadat, akikkel felszabadultabban érzed magad. Nem kell olyan emberekkel együtt lenned, akik társaságában visszahúzódó vagy, a muszájnál többet.

2013. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jó de a mi kérdésünkre nem válaszoltál.

Ismered vagy sem?

2013. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok mosolyogj és légy boldog ... Az csak jó pont ha ilyen visszahúzódó vagy ... De nyugi , nem tudom szoktatok a sráccal beszélgetni ??
2013. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Srácfüggő.

Ha ilyen ki vagyok, mi vagyok típusú divatköcsög, ne kezdeményezz, ha rendes, nyugodtan menj oda.^^

2013. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Futólag ismerem, barátságos,de nem nagyon szoktunk beszélgetni. :(
2013. ápr. 23. 21:39
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezdeményezz,jobb,mint ha nem történne semmi.
2013. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem egyszer úgy szedett fel egy csaj, hogy (utókag kiderült) direkt kiszúrta a bicaja kerekét mert tudta h bicajozok és megjavítatta velem. Hát elég beteg de hajrá szúrd ki te is :D
2013. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 az komoly :D elég elszánt csaj :P
2013. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez a biciklis nagyon tetszik :D Nem lenne merszem hozzá.
2013. ápr. 23. 23:43
 20/20 anonim ***** válasza:

11/19


Ezzel nem értek egyet, egy fiúnak is angyon tud ám fájnni, főleg, ha sorozatosan visszautasítják a lányok. Nálam ez van. Már nincs is kedvem kezdeményezni, úgyis elutasítanak, mert ronda vagyok. :(

2013. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!