Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki megtudta, hogy én tetszem neki és ő bátran rá is kérdezett, igaz nem személyesen. Én nem mondtam neki se igent, se nemet. Élőben is találkoztunk már de nem beszéltünk, de nagyon megijedek mindig amikor a közelemben van. Valamelyik nap óra alatt kimentem a wc-re és pont a folyosónkon volt órája és pont akkor lépett ki ő is az ajtón, velem szembe fordult és rám mosolygott, annyira megijedtem. Megijedés közben köszöntem neki és ő is köszönt. Olyan édesen mosolygott. Nem volt még barátom, nem is merek mondani neki semmit, viszont ott van a legjobb barátnőm akinek szintén tetszik és összejönne vele ha úgy lenne. Tudja ő is, hogy én is összejönnék vele. Nagyon kedves fiú amúgy. Ők is beszéltek már. Rá gondolok minden nap és szeretném ha az enyém lenne, de nem akarom elrontani a 8, lassan 9 éves barátságunkat egy ilyen miatt. Vagyis nem vagyok benne biztos, hogy megromolna, de akkor is, ez milyen lenne? Szeretném de nem akarom elfelejteni, mert végre egy fiú akinél talán lenne esélyem. Mit tehetnénk?
2013. ápr. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel a dolgokat, ha "igaz" barátnő megfogja érteni. De a döntésed mindenképp közöld vele.
2013. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy beszéld meg a barátnőddel. Lehet, hogy egyáltalán nem zavarná ha ti összejönnétek. De ha igen, akkor lehet, hogy le kéne mondanod a fiúról.
2013. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan esetek, amikor pl. egy barátság nem bírja ki az ilyen próbákat. Hasonló esetekben sajnos nagyon nehéz ügy dönteni, hogy valaki ne sérüljön valamilyen szinten. Neked kell eldöntened, hogy a szerelmet vagy a barátságot tartod többre, bár nem feltétlenül kell választanod a kettő közül. És az sem biztos, hogy ha jobban megismered a srácot, akkor is tetszene neked. De egy próbát megér, végül is valószínűleg kölcsönös a szimpátia nálatok.
2013. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végy példát a fiúról, így kell csinálni. Őszintén, bátran, nem túlbonyolítva.
2013. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!