Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha felfedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha felfedem magam itt egy lánynak, eltűnik?!

Figyelt kérdés
Elmagyarázom: A minap ezredjére fordult elő az, hogy pl itt a gyk-n, amikor a tárgyra tértem, hogy találkozni akarok a lánnyal(amit ő kezdeményezett ráadásul előtte!) és elkezdtem magamról írni, hogy miről ismerhet fel, és kérdeztem tőle, hogy őt miről lehet majd felismerni, se kép se hang, eltűnt a lány, nem válaszolt többet! Ez már sokadjára fordul elő velem, de nem csak ezen az oldalon egyébként. Hozzáteszem, nem vagyok bunkó velük, nem vagyok obszcén sem, de akkor miért csinálják ezt, ennyire komolytalan lenne az összes nő, vagy nők ezek egyáltalán?! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. ápr. 24. 11:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miről ismerhet fel?
2013. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Velem is mindig játszanak. Hagyd rájuk, azt sem tudják, mit akarnak...
2013. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te az őszinteséget félreértelmezed. Az őszinteség nem azt jelenti, hogy gyakorlatilag vadidegen embereknek elmeséled a legmélyebb dolgaid, amikor nem is kérdezték. Én biztos herótot kapnék, ha egy lány két perc után arról kezdene beszélni, hogy milyen szar a világ, meg ezt-meg azt hogy utálja, meg hogy milyen nehéz neki.
2013. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Amíg nem látnak rólam képet jófej vagyok, meg minden, de amint meglátják, hogy a valóságban mennyire ocsmány vagyok, ráadásul alacsony is és dagadt is, többé szóba sem akarnak állni velem.
2013. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Már komolyan azt érzem, hogy az a bajuk, hogy valaki komoly szándékkal akar közeledni feléjük, és nem hülyül! Nem értem ezt!
2013. ápr. 24. 11:37
 6/25 anonim ***** válasza:

Lehet megijednek tőled,mert túl hamar mész bele nagyon komoly témákba,és valljuk meg ez nem igazán megnyerő rögtön.

Vagy mikor megírod,hogy miről ismerhet fel nem jössz be neki a leírtak alapján.Vagy van fenn képed?

2013. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egy fotót én is megnéznék rólad!;)

L

2013. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

6-os válaszolónak:

Nem szoktam képet mutatni, tehát nem amiatt tűnnek el!

2013. ápr. 24. 11:43
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem itt ne akarj ismerkedni, inkább menj ki ebben a szép időben sétálni...

Ha van kutyád, nyert ügyed van a lányoknál, mert remekül lehet velük csajozni. De tökéletes erre a célra egy kistesó, vagy kölcsönkért, játszani levitt unokaöccs is.

Onnantól már csak a szöveged számít, a lányok elolvadnak az ilyesmitől.

2013. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mit szoktál írni,miről ismerhetnek fel?Erre még mindig nem válaszoltál.Egyébként ha már itt ismerkedsz,szerintem nem ártana képet cserélni.
2013. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!