Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik írják az oldalon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik írják az oldalon hogy egy lánynak se kellenek (. )?

Figyelt kérdés

Szóval sok fiú írja itt hogy ő olyan csúnya hogy sose lesz barátnője... Egyre inkább kezd érdekelni a dolog, mert nem is ismerek olyan fiút aki annyira csúnya lenne hogy nem lenne esélye egy lánynál se. (Nyilván vannak ismerőseim akik nekem személyszerint nem jönnek be, de engem pl a páwa menőcsávók is taszítanak, aztán ők elég sok csajt megkaphatnak... Meg van akivel csak az a baj hogy igénytelen, ha adna magára jó pasi lehetne)

Szóval én más problémát sejtek a háttérben. El nem hiszem hogy ekkora gond van a külsőtökkel. Esetleg aki úgy érzi küldhet képet vagy nem tudom.

De én meg vagyok róla győződve hogy nincs olyan hogy valakinek sose lehetne barátnője. Ha összekapja magát az illető, simán lehet bárkiből minimum egy "átlag" kinézetű pasi.


2013. ápr. 22. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
és a kérdésed az lenne, hogy...?
2013. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hogy az ilyen pasik miért csak panaszkodnak, ahelyett hogy tennének valamit
2013. ápr. 22. 21:15
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
A nők a férfiak 80%-át átlag alatti külsejűnek találják. Tehát ami objektíve átlag, az nekik átlag alatti.
2013. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert lehet magukban nehezebben látják meg a hibát.
2013. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én kíváncsi lennék mi a hiba bennem, csak eddig még nem mertem senkitől megkérdezni...

ja várj, meg is van, ez volt az

2013. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok és mint írtam, nem nagyon ismerek "átlag alatti kinézetű" pasikat... max olyat aki átlag alatt igényes, de ha adna magára, simán jó pasi lenne...
2013. ápr. 22. 21:30
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát én most az agyamban nagyon át futott h küldök 1 képet,a de mégse...:D (tudom én az igazat)

Én tudom h a fejen kívül mi a hiba,csak nem olyan könnyű az ellen tenni,ami genetikailag belénk van kódolva(mint az arcforma és az egész arcberendezés.És akkor még a többi testrészt nem is veséztem ki)

2013. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A külsőmmel nincs gond, én inkább nagyon magamnak való vagyok és ezért nem kellek senkinek.
2013. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen panaszkodok, tenni nem tudok mit, plasztikai sebészre nincs pénzem. Egyszerűen egy hányadék a kinézetem.
2013. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na legalább most páran bevallják hogy az a gond hogy visszahúzódóak :D

aki azt írta hogy egyszerűen hányadék a kinézete: fogadok hogy ha megtalálnád a hozzád illő frizurát, stílust, hasonlókat, nem lennél te se olyan rossz :D

2013. ápr. 22. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!