Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha felfedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha felfedem magam itt egy lánynak, eltűnik?!

Figyelt kérdés
Elmagyarázom: A minap ezredjére fordult elő az, hogy pl itt a gyk-n, amikor a tárgyra tértem, hogy találkozni akarok a lánnyal(amit ő kezdeményezett ráadásul előtte!) és elkezdtem magamról írni, hogy miről ismerhet fel, és kérdeztem tőle, hogy őt miről lehet majd felismerni, se kép se hang, eltűnt a lány, nem válaszolt többet! Ez már sokadjára fordul elő velem, de nem csak ezen az oldalon egyébként. Hozzáteszem, nem vagyok bunkó velük, nem vagyok obszcén sem, de akkor miért csinálják ezt, ennyire komolytalan lenne az összes nő, vagy nők ezek egyáltalán?! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. ápr. 24. 11:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Már komolyan azt érzem, hogy az a bajuk, hogy valaki komoly szándékkal akar közeledni feléjük, és nem hülyül! Nem értem ezt!"


Elképzelhető, hogy csak tolakodó vagy. Sokan vágynak arra, hogy komoly szándékkal közeledjenek feléjük, de ez azzal is jár, hogy türelmesnek kell lenni. Ne a lányokat hibáztasd. Te is megijednél, ha egy lány megszólítana az utcán, elkérné a telefonszámod, és onnantól félóránként hívogatna. Ez tolakvás. Ha komolyan közeledsz valakihez, akkor a közeledésed komolyságát jelezd azzal, hogy türelmes vagy. Figyelsz rá, és nem hanyagolod el, de nem csapsz egyből a közepébe, mert az túl gyors. Tartani kell a lépést, mert mindennek meg van a sorrendje. Ha már elég apróságot megtudott rólad, akkor biztosan szóba kerülnek majd komolyabb dolgok is, és akkor beszélhetsz ezekről. De addig érdemes megmaradni a félszínnél. Ne várd, hogy valaki kitárja magát előtted ilyen erőszakos közeledésre.

2013. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne itt ismerkedj, a GyK nem társkereső.
2013. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy miért ne lehetne itt ismerkedni? Én már számtalan nagyon rendes, normális srácot megismertem itt!
2013. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13! igaza van,

vannak ilyenek, úgy viselkednek, mint akik nem tudják mit akarnak, ha beszélgetnek valakivel, utána mire számítanak, egyszer csak kéne találkozni, ne foglalkozzál velük, lépj tovább és keressél mást, képet nem küldenek Neked? nézd kérjél képet, ha nem adni, akkor nem gondolja komolyan,

nem az összes nő ilyen, próbálkozzál N

2013. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mi a halálnak ismerkedsz akkor neten???? Élőben odamész a lányhoz, látjátok egymást, nincs az, hogy hú mégse tetszel, nem ilyennek képzeltelek stb.. Nekem biztos nem kéne nyúlbéla pasi, aki csak neten képes ismerkedni.
2013. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
85%-os, akkor velem miért nem akarsz ismerkedni?!...
2013. ápr. 24. 12:49
 17/25 anonim ***** válasza:
Mert én már foglalt vagyok, bocs!
2013. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Értem, hogy foglalt vagy, ok, akkor kikötöm, hogy mostantól kezdve csak EGYEDÜLÁLLÓ, FÜGGETLEN lányok írjanak nekem privátba. Megegyeztünk remélem.:)
2013. ápr. 24. 13:24
 19/25 anonim ***** válasza:
15: Élőben még hatványozottan rosszabb ismerkedni, főleg olyan undorító külsővel, ami nekem van. Ugyanis élőben azonnal kiváltja a külsőm az undort, így muszáj belső tulajdonságokkal kompenzálni neten, ahol még kép nélkül elérhetem, hogy egyáltalán legyen olyan lány, aki szóba áll velem. (addig, amíg nem lát rólam képet, mennyire ocsmány vagyok.)
2013. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
nem te vagy az aki azt írta, hogy gyere ki a debreceni nagy erdőbe, hosszú fekete bőrkabát lesz rajtam
2013. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!