Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szimpatikus a jelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szimpatikus a jelölt anyósomhoz intézve?

Figyelt kérdés
mikor náluk vagyunk ugyebár ők nem zavarnak minket s bese jönnek abba a szobába. de ha még beis jönnének ha meglátnának minket az ágyba nem szolnának semmit... volt már olyan h a takaró alól néztünk ki de mintha misem történt volna ugy viselkedtek.meghát nem is volt semmi különös mert rajta volt póló+takaró és én kise látszottam alólla csak mikor már kidugtam oldalt a fejem .. szerintetek mit gondolnak magunkban az ő szülei rólam?
2013. ápr. 24. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Amíg nem szól nincs gáz.

Nekünk volt olyan, h páholyból meglátta, ahogy szop a lánya:D

2013. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Milyen fázós ez a Józsi, mindig be van takarózva
2013. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
már a kérdésedet sem értem...
2013. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért kérdezed, de nem ezen agyal az ember, hogy a kölke mikor dug v, szopja a fiú farkát, abszolút nem érdekel

még a haverok itt vannak a barátnőkkel és itt alszanak sem foglalkozom ilyennel, sőt ha napközben elvonulnak sem

van agyam, nem vagyok hülye, oké szoktunk beszélgetni, viccelődni szexről, de nem érdekel a többi N

2013. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nem mondanak semmit rá, és nincs semmi különös a viselkedésükben egyiknek sem

nah annah számára aki nem értette az a helyzeth.. amikor ott vagyunk a barátomnál kettesbe vagyunk se az anyja se az apja nem zavar minket, de volt egy olyan eset h a takaró alatt voltunk de ő rajta volt felső meghát a takaró alól nem is látszott semmi és bejött az anyja de nem szolt semmit csak ahogy kinéztünk utánna kimet de ismerem az apját és hát elég sexy képzelőereje tud lenni és sztem az anyjának is és nem tudom mit gondolhatnak róla! vlki aki tapasztaltabb?

2013. ápr. 24. 14:21
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem azt gondolhatják hogy szoktatok nemi kapcsolatot létesíteni egymással mikor együtt vagytok
2013. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ez eddig oké de nem lehet vlmi olyan gondolatuk h ribanc vagy ilyesmi?
2013. ápr. 24. 14:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Tipikus. Valamiért a fiatalok azt hiszik, hogy az idősebbek soha nem voltak olyan fiatalok mint ők. Vagy hogy pár évtizede itt kőkemény puritanizmus uralkodott. Vagy nem tudom.
2013. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy ribanc vagy akkor fogják gondolni, hogyha majd egy olyan fej fog kikukucskálni a takaró alól akit esetleg eddig szomszédként ismertek.
2013. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
engem állitólag birnak a szülei és nagyon kedvesek velem meg keresik a társaságomat is tehát szeretnek és én is őket nem szeretném ezt a láncot megszakitani
2013. ápr. 24. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!