Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szimpatikus...

Szerintetek szimpatikus vagyok neki, tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy munkahelyen dolgozunk.

Egyáltalán nem kapcsolódik egymáshoz a munkánk. szóval nagyon ritkán látom benn, de ahhoz elég volt, hogy rájöjjek, nekem tetszik.

Face-en ismerősök vagyunk, és amúgy mindig szokott köszönni nekem, meg felhúzza a szemöldökét, hogyha látjuk egymást. :)

Van, mikor face-en is chatelünk, mindig kedves velem, ír smiley-kat is.

Neki nincs senkije, ezt biztosan tudom.

Ő 29, én 25 éves vagyok.


Szerintetek tetszhetek neki?

Szimpatikus vagyok neki?

Nem tudom, mit tehetnék.



2013. ápr. 1. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
25 évesen is segítségre szorul az emberiség ezen a téren?
2013. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan tetszel neki, mert így akar elkezdeni beszélgetni veled. Így továbbra is beszélgess vele, és várd meg, hogy elhívjon randizni. Próbáld meg gesztusokkal tudtára adni, hogy vonzódsz hozzá. Sok sikert.
2013. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen lehet,hogy vannak bent ilyen érzések, de azért azt sem árt tudni, milyen a nőkkel.

Vannak férfiak akik egyszerűen csak aranyosak mindenkivel, ilyen van a környezetemben is, nagyon beszédes,aranyos,mindenkire rámosolyog,és előre hangosan köszön:) Ilyen a modora.

De szimpatikusnak akkor már az vagy neki szerintem, és akkor beszélgessetek más témáról is, személyesen is,ne csak az időjárásról,meg a munkáról.:)

Kérdezd a kedvenc dolgairól.:)

2013. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!