Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nélkül próbáltam élni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nélkül próbáltam élni, de egyszerűen kibírhatatlan. Ötletek?

Figyelt kérdés

Gondoltam nem fecsérlem többet az időmet a mai komolytalan miss p*csákra, inkább tanulok, dolgozom és sportolok.

De egyszerűen nem lehet kibírni nők nélkül. Már szó szerint mindenről a vagina jut eszembe, AKÁRMILYEN nő aki kicsit is jól néz ki felizgat, legyen akár 15 de akár 45 is, ez valami eszméletlen. Reggel ébredéskor egy vagina jár a fejemben, munka közben végig, edzés alatt is, és lefekvéskor is. Most is.

Hogy lehet ezt kibírni?

A megoldás = nővel?


2013. ápr. 2. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Talán ismerkedj össze egy nővel???
2013. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Légy buddhista szerzetes. :D
2013. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Verd ki.:D vagy szerezz egy nőt.
2013. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
te hány éves vagy, egy 15 éves gyerek mióta nő? inkább ezzel van itt a baj, keresgélj csak a korosztályodban
2013. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
:DDD
2013. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Azt mondhatom,amit láttam filmen:Végső megoldás:halál.
2013. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
üdv a klubban... ez szélmalomharc!
2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

és miért ilyen nehéz nőt szerezni magadnak?

tanulsz, dolgozol, sportolsz! Egy ideális férfi tulajdonságai(: okos, pénzkereső, sportos férfi)

2013. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én a guminőre szavazok! Az legalább nem pofáz vissza, és akkor baszod, amikor akarod! :)
2013. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy biztos: nővel nem lehet együtt élni. Sokan ezt cáfolják, de csak magukat áltatják, mert nem akarják elfogadni a szégyenteljes helyzetet.

Tehát a megoldás adott: nem kell lemondani a vagináról, csak 1 napnál tovább nem szabad beengedni a házadba. Legyen azzal tisztában, hogy nálad lehet egy ideig, bolondozhattok, de oda egy árva fogkefét sem hozhat be.

A miss pi.csa pedig a legjobb: megkapod tőle ami kell, de nem kell reggel a semmiről beszélgetnetek.

2013. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!