Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért nem szipatizálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért nem szipatizáljátok a szemüveges lányokat?

Figyelt kérdés
Nemrég azt vettem észre hogy a fiúk több mint a 90% a szemüvegtelen lányokra bukik.Miért van ez igy?Vagy csak én értelmeztem rosszul?Indoklással ha lehet.

2013. ápr. 24. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs semmi bajom a szemüveges lányokkal. Én is az vagyok.
2013. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Mert ha valaki szemüveget visel, okosabbnak tűnik. A fiúk pedig nem szeretik az okos lányokat.
2013. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én sosem szemüveg alapján ítéltem, mellesleg nekem is van. 20/F
2013. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Te értelmezed rosszul. Mert szeretsz panaszkodni ésbemagyarázni dolgokat.
2013. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nana... Akar a fene magának egy buta libát.
2013. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Marhaság, én egy csajnál azt se tudom szemüveges e vagy sem, nekem semmit nem számít
2013. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs így. Inkább az, hogy sok lány nagyon előnytelen szemüveget választ, amitől csúnyácskának tűnik. Másrészt meg azért több nem szemüveges lány van, mint szemüveges. Persze vannak férfiak, akiknek nem tetszik az egy dolog, de nagy átlagban ez azért közel sincs így, hogy kizáró ok lenne.
2013. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimat kifejezetten felizgatja a szemüveg... :P
2013. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.
2013. ápr. 24. 17:25
 10/22 anonim ***** válasza:
#8 Vagyis inkább sokan kontaktlencsét hordanak, vagy simán nem hordják a szemüveget, pedig kellene. Ismerős lányok nagy része szemüveges, sajnos a gép, TV, suliban a rossz fényviszonyok, stb. könnyen elrontják az ember szemét. Viszont nem mindenki hordja, pl. testvérem is inkább vakon mászkál a világban, régebben padtársam is inkább hunyorgott órákon... stb.
2013. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!