Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért nem szipatizálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért nem szipatizáljátok a szemüveges lányokat?

Figyelt kérdés
Nemrég azt vettem észre hogy a fiúk több mint a 90% a szemüvegtelen lányokra bukik.Miért van ez igy?Vagy csak én értelmeztem rosszul?Indoklással ha lehet.

2013. ápr. 24. 17:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz,van akinek kifejezetten jól áll.
2013. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, én direkt vettem dioptria nélküli szemüveget, nagyon izgatja a pasim :D
2013. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

megszemüvegesíthetetlenkedéseskedéseitekért


nekem mindegy, kicsit eltakarja az arcát de nem lényeg, én pl utálom magamon, csak otthon viselem

2013. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig a szemüveges lányok tetszettek jobban. Van benne valami szexi (ha nem szódásüveg feeling).
2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek a 15-össel! 25F
2013. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

régebben nem jöttek be a "kobracsajok" mert ez a becenevük errefelé ahol életk. Totál arc függő, de az utóbbi években azt vettem észre,hogy imádom öket. Egy szép nőies arcó nőt egy vékony keretű enyhe szemüveg sokkal szexisebbé tesz.

Főleg ha buta mint a faszom, akkor még okosít is rajta fejre!

Az ilyeneket például kifejezettem kedvelem [link]

2013. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
nekem nincs baj a szemüveges csajokkal mert ha nincs kontaktlencsém akkor én is hordok. viszont úgy tapasztalom, hogy a lányok nagyon nem szeretik a szemüveges srácokat...
2013. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem számít h szemüveges vagy sem. Én is szemüveges vagyok szal amúgy se lehet egy szavam se :D
2013. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát..én még nem tapasztaltam ilyesmit. Tény,hogy én is szemüveges vagyok,de szerintem nem áll jól nekem,ezért eldöntöttem,hogy nem fogom hordani.:) Megvagyok nélküle,annyira nem vészes (1,25-ös mindkét szemem),padtársamról tudok órákon másolni,szóval jól megvagyok már egy hete.:) Nem szeretném,hogy tovább romoljon a látásom.

Alapból nincs semmi bajom a szemüveges fiúkkal,kivéve ha van valami a külsejükben,ami nem tetszik. De amúgy nagyon nem érdekelne.:D

14/L

2013. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
érdekes észrevétel. mint ahogy az is ,hogy én csak szemcsis csajokat szedtem össze.
2013. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!