Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy kamuznak ezek a csajok, amikor ilyenekkel vígasztalnak?

Figyelt kérdés

Egy ronda srác vagyok, akinek még sosem volt barátnője, nem is kellek a csajoknak, nem egy lány csúfolt már ki, amikor bepróbálkoztam nála, akár online, akár élőben a városban vagy bárhol.

Ide is tettem fel képet magamról és megfigyeltemk, hogy több csaj is elkezdett vígasztalni olyanokkal, hogy nem is vagyok ronda kép alapján meg, hogy a fiúja tőlem is rondább, meg, hogy volt olyan pasija egy másiknak, aki olyan csúnya volt, hogy csak a dumája miatt járt vele, de én jobban nézek ki tőle, sőt helyesnek is tart a csaj.

Valahogy én olyna kamunak érzem ezt, ha annyira helyes lennék, akkor tapadnának rám a csajok, de hiába, akárhánynál is próbálkozom, mind lekoptat, sőt ki is gúnyoltak már lányok, ahogy írtam. Legutóbb is meglátott pár csaj, akinél bepróbálkoztam és elkezdtek nevetgélni meg olyanokat, mondani, hogy nem ismertem meg őket. Hát ja, biztos nem fogom égetni magam, azok után, hogy kinevetnek, ami egyértelmű jelzése, hogy csúnyának tartanak. Úgyhogy inkább úgy tettem mintha észre sem vettem volna őket.


2013. ápr. 24. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Undorítóak tudnak lenni a csajok, le vagyok döbbenve... :(

Mi folyik itt? Ez a média hatása lenne?

2013. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, és őszintén megmondom, hogy helyes vagy-e!

14/L

2013. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na PUA-sok, ilyenkor mit szóltok?!
2013. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az nem működik, hogy "ronda" is vagy, önbizalmad/ kisugárzásod sincs, rossz dumával próbálkozol.

De ha már kettő van, van esélyed.

2013. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg küldhetsz egy képet nekem is,én nem vagyok az aki hiteget:D ha őszinte válasz kell,én adok
2013. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz eldönteni, várom!
2013. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
PUA-s vagyok,és mindenen lehet segiteni. Elolvastam mindent és segitett. Régebben rám sem néztek a csajok ma meg már én válogatok közüllük(fél év telt el).
2013. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pretty_Fighter ***** válasza:
És most mit csináljunk vele?:D
2013. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, őszintén megmondom a véleményem rólad. :) 24/L
2013. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24/L! Én küldtem neked képet, de nem válaszolsz, miért?
2013. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!