Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még nem jött meg a menzesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem jött meg a menzeszem és úgy szeretnék szeretkezni valakivel ugyan azt az érzést érzem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok kicsit cikinek érzem h nem jött még meg de van egy fiú és már sokat gondolkodtunk rajta csak félek h felesleges ha nem menstrualok..
2013. ápr. 24. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ööömm hát egy pozitivuma biztos van a dolognak nem kell megfosztanod egy uj életet az élés lehetőségétől, ha netán vmi baj történik. azt sajnos nem tudom elmondani mennyiben másabb ha még nincs meg de az biztos h ha most lennék 14 éves szarnék az ilyenekre és nem ez kötné le a gondolataimat
2013. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az úgy nem fordult meg a fejedben hogy az hogy meg nem jött meg az azt jelenti hogy fizikailag még nem vagy elég érett?

ha a menstruációhoz nem elég érett a szervezeted akkor a szexhez miért lenne az?

de amúgy gratulálok hogy 14 évesen már a f*sz érdekel,én ilyen idős koromban megmaradtam a kezemnél,pedig én sem vagyok öreg

19L

2013. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jol van... koszonom a valaszokat igazad van ebben de nem.hiszem h nem.izgatott egy kicsit is a dolog.. :)
2013. ápr. 24. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:

14 évesen még maradjatok meg a puszinál és a kézfogásnál.

Na jó... esetleg már mást is lehet fogni, bár szerintem még korai.


Viszont, ha szeretkeztek, akkor egyrészt igen pocsék érzés lehet, mert még nem vagy elég érett és pl. nem indultak még be rendesen a nemi folyamatok (azért is nincs még vérzésed).

Ja, és csúnya deflorációs vérzés is lehet belőle, pont az éretlen szerveid miatt.


Másrészt meg mi van, ha pont most indul el? Mondjuk éppen a szextől?

Akkor havi vérzés ugyan nem lesz - de baba az rögtön lehet belőle!


Muszlim országokban vannak olyan nők, hogy 40 éves, van már 8 gyereke, és még nem volt havi vérzése.

2013. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszodat!!:)) azt hiszem meg fogadom.!!!;))
2013. ápr. 24. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:

14 évesen a csók szerintem a legtöbb ameddig el kéne jutni,mivel még nem menstruálsz azt jelenti nem csak lelkileg és értelmileg hanem fizikailag sem vagy elég érett,majd 3-4 év múlva juss el a szexig,ha lesz valaki akivel szeretitek egymást.

Nem szabad elsietni,és nem is érdemes.(amúgy is is teherbe lehet esni,szóval nem volt igaza a válaszolónak)

2013. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!