Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mikor mondotok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mikor mondotok ilyet egy lánynak?

Figyelt kérdés

"Te vagy az egyetlen ember ebben az univerzumban aki fel tudja b.szni az agyam!"

ilyenkor utáljátok a csajt? vagy csak épp felhúzott, amúgy lehet bírjátok?


2013. ápr. 24. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó. Lehet hogy utálja a csajt,de lehet hogy emiatt szereti(mint pl én) :D
2013. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem a legjobban azok tudnak felidegesíteni/megbántani,akik közel állnak hozzám.
2013. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ilyet egy olyan csajnak mondanék, aki egy idióta de nagyon szeretem.
2013. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a feleségemnek mondanék ilyet
2013. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már felidegesíted akkor fontos vagy a számára, mindig azok az emberek hoznak ki a sodrunkból akikhez kötődünk... Másképp nem is foglalkoztatnád, lesz.rna :D Gondolj csak bele téged is azok tudnak felidegesíteni akik érdekelnek, akik nem az semmi... 19/L
2013. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam :) barátom ma kicsit mérges lett rám... :D
2013. ápr. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!