Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telt lányok, hölgyek; ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányok, hölgyek; ti elfogadjátok, szexinek tartjátok az alakotokat, magatokat?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem kritizálni szeretnék. Pusztán csak úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb gömbölyded idomokkal megáldott nő, nincs megelégedve az alakjával.


Férfi szemmel nézve, ellenállhatatlanok számomra a hangsúlyos női idomok, a széles csípő (bár ez nem súly kérdése), stb... azonban minden teltebb hölgytől azt hallom, mindenhol, hogy "fogyózok", "kövér vagyok", "ronda vagyok"...


Miért nem tudjátok elfogadni magatokat, ha egyszer úgy vagytok jók ahogy vagytok? (Vagy csak a kivételekkel találkozom?)


Tisztelet a kivételnek, természetesen. / Lehet, hogy buta kérdés, de számomra mégis érthetetlen a tény.


Fikázásra, beszólogatásra, egymás leszólására, ingerlésére nem vagyok kíváncsi. Köszönöm! :)



2013. ápr. 24. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En nekem nagyon jo alakom van, szerintem (164 cm es 44 kg). Vekony vagyok, de kozben izom is van rajtam, persze nem sok, de azert van. En teljesen meg vagyok elegedve az alakommal. :)

14/L

2013. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem nem is a fölösleg zavar, hanem hogy az állóképességemmel van baj. Sosem leszek piszkafa, nem is akarok az lenni. Alapból erős a csontozatom, 10 kilót simán letagadhatok. Sokan nem hinnék el, hogy annyi vagyok, amennyi. Jobban bejövök magamnak, mint a sovány nők. Ha választanom kéne, inkább ez maradnék (40-44-es méret), mint hogy "manöken" alkat legyek. De azért idő volt az elfogadás, és eléggé más jön az ember arcába mindenhonnan, de egy ideje annyira le se xarom.
2013. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
őszintén szólva sokszor azon múlik, hogy a párom csinosnak tart-e. amúgy a nők 90%-a nincs megelégedve az alakjával, vagy egyéb részeivel ez nem duci vonás, hanem szimplán női :D
2013. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!