Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, elfogadjátok hideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadjátok hideg időben egy fiú kabátját, ha felajánlja?

Figyelt kérdés
És kabát levételénél segítséget? És ehhez hasonló férfias tetteket?
2009. okt. 24. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Utáljuk ha udvariasak velünk.
2009. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha felajánlja a kabátját azt elfogadom, mert sztem ez aranyos dolog.:) (vagy ha előre enged)

De ha folyton udvariaskodik az zavar:$

2009. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon aranyos ha odaadja a kabátját, nekem jól esik, szeretem :)

Azt viszont nem, ha le vagy fel akarja segíteni a kabátomat.. mondjuk ha bénázom akkor oké:D

De nem kell túlzásba vinnie az udvariaskodást, mert az már picit zavarba ejtő..

2009. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
En nem,mert hulyen erzem magam.Foleg meg ha jo nagy is ram :)) Szoval nem kell ennyire udvariasnak lenni:)
2009. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

persze

ez nagyon aranyos dolog :)

de azért folyton ne udvariaskodjon, mert bizonyos ponton túl zavaró

2009. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor nagyon Jó dolognak tartom ha látom hogy csak azért adja oda mert látja hogy fázom (persze úgy ha nem mutatom ki)

de azért ne fagyjon meg ő sem kabát nélkül mert ha ideadja és akkor ő kezd el remegni nekem rosszabb :D

2009. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kabátodaadás nagyon édes. Meg a pulcsiodaadás. Szóval én ezeket a tetteket értékelni szoktam : )
2009. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem nagyon aranyos ha felajánlja a kabátját,de felvételnél sztem nem kell segíteni ,az már túlzás lenne.
2009. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár én csak nagy ímmel-ámmal, mert akkor meg a pasi fagy meg, és akkor furdal a lelkiismeret. :D De amúgy nagyon szép az ilyen. :)
2009. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!