Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket, ha egy csaj nagyon "állatimádó", és sok időt tölt az állataival?

Figyelt kérdés

Jó, persze van ideje rád is, csak azért napi 1 órát eltölt az állataival. Egy lóról és egy kutyáról van egyébként szó. Játszik velük, ápolja őket, gondoskodik róluk, tanítgatja őket, stb. Ez mennyire zavaró? Nem mintha változtatnék rajta, csak érdekel...

20/L


2013. ápr. 24. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
ha nem lép velük félre, akkor nem zavar
2013. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zúzmaraharapás ***** válasza:
60%
Amíg nem szexel velük addig nem zavar, sőt, nekem tetszik, ha valaki állatbarát. :)
2013. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én imádnálak :D
2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én még be is segitenék és akkor lehetne közös program. :)
2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutyapóz, lovaglás? No problem...
2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna.
2013. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az állatokat,így nem gond.
2013. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is nagyonn tetszene:) én is állatimádó vagyok:$:$ kutya ló:)
2013. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!