Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak tetszik egy lány, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak tetszik egy lány, ha?

Figyelt kérdés
Ismerkedős fázisban vagyok egy fiúval, ami annyit jelent, hogy az egyetemen szinte egész nap együtt vagyunk mostanában. Mindig találkozunk, ilyenkor ő hív, hogy merre vagyok. Együtt töltjük a lyukas óráinkat. Volt rá példa,hogy elmentünk vásárolni, enni, ügyeket intézni, sportolni. Úgy veszem észre, hogy nagyon megnyílik nekem, sokat mesél magáról, a családjáról, az érzéseiről, a gondjairól, a korábbi kapcsolatairól is. (Most egyikünknek sincs párja.)Mikor együtt vagyunk, olyan kis szertelen és hebehurgya tud lenni, sokszor be is szól, vicceket mesél, hogy megnevettessen. Kétszer, mikor elváltunk, megpusziltuk egymást az arcunkon. Mikor egymás mellett ülünk, olyan közel húzódik hozzám, hogy néha már kezd kellemetlen lenni..:) Nekem persze ő nagyon tetszik, de nem tudom, hogy én is tetszem-e neki. Igazából picit önbizalomhiányos vagyok. Ezek alapján, amiket írtam, szerintetek? Illetve kérdezhettek is, amiről úgy gondoljátok, hogy részéről meg kéne lennie, ahhoz, hogy a dolog egyértelmű legyen, mert most csak ennyi jutott eszembe, ami fontosabb lehet a helyzetünkről.
2013. ápr. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,sok sikert hozzá :)
2013. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint te is tetszel neki. Remélem nem tévedek. :)
2013. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csúnya akkor hajts rá. Ha igen akkor marad a barátság, nehogy leégesd má magaddal gáborzsazsa.
2013. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

megbocsáss a nem ide tartozó kezdésért, de el kell mondanom, hogy valahányszor feljövök erre az oldalra megfogadom, hogy türelmes, megértő és segítőkész leszek minden válaszom megírásakor, bármyennyire is agyalágyult a kérdés. Mindezek után, és biztos tudatában annak hogy le fognak ezért szavazni, de ki kell mondanom:


EMBER, HÜLYE VAGY??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!


A modern orvostudomány dacára létezhet ilyen lény a földön? Egyetemről beszélsz, de ahoz kettőnél több agysejt kell, márpedig ez a kérdés erősen megkérdőjelezi hogy van-e egyátalán! Az önbizalomhiány pedig nem mentség ekkora tudatlanságra. Na most, ha a kérdés komoly, akkor elmondom neked, hogy a srác imád téged, de te egy hermetikusan elzárt dobozban nőttél fel, ez a magyarázata annak hogy a szociális inteligenciád megrekedt egy tóba fagyott vadkacsa szintjén, és hogy egyetlen rendes barátod sincsen, mert épeszű ember vele beszélne az ilyen jellegű aggályairól.

A másik lehetőség hogy nagyon jól tudod te is hogy odáig van érted a srác, de egyetlen barátod sincs aki bátorítson ezért az internet névtelen tömegéhez fordulsz támogatásért. Ezesetben természetesen szánalmas, gyáva és töketlen alaknak tartalak, de rajtad áll hogy magadra veszed-e.


Ez szarul esett neked, ebben biztos vagyok. Sajnálom, de messze nem annyira mint azt, hogy miattad szegtem meg a fogadalmamat, miszerint a végletekig türelmes leszek. Ha elfogadsz egy jótanácsot ezek után még ettől a tahó bunkó paraszttól, akkor szembenézel a ténnyel hogy a vonzalmatok kölcsönös és ígértetes párkapcsolatnak néztek elébe.

nah.

2013. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



amúgy igen kérdező, valószínűleg tetszel a srácnak :)

2013. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!