Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek ki vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek ki vele?

Figyelt kérdés

sziasztok!


félreértés ne legyen, nem párkapcsolatromboló vagyok, szimplán azt akarom, tudja milyen velem.


Nem volt még barátom, ő az első... vagyis lenne. Tetszem neki, csak vannak gátló tényezők.


17 vagyok, ő 20.


Csók, simogatás....

Mit, hogyan?

Kérlek ne oltsatok, segítségre van szükségem...

előre is köszi


2013. ápr. 24. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
fiú/lány?
2013. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lődd lábon...
2013. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közös programok, lehetőleg legyen közös filmnézés. Ott azért lehet finomkodni. Hozzá bújsz sunyiban filmnézés közben és csak lép valamit erre, ha bejössz neki.
2013. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lány vagyok

köszi, majd lábonlövöm.


ha csók, hogyan? ... nem csókolóztam még, és 30 centivel magasabb nalam...

2013. ápr. 24. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne görcsösen. Lazán kell, egy jó pillanatban, lassan, becsukott szemmel közeledsz felé és először csak piciket csókolsz az ajkain, alsót, felsőt...megnyalhatod a nyelveddel az ajkait is...ebből csinálhatsz párat, aztán gondolom úgy is eldurvul a dolog és a nyelvetekkel csatázhattok :D
2013. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

gyakorolni tudom valahogy?


ha nem csók, még mi, amit nem hagyhat szó nélkül?

2013. ápr. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!