Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, miként kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve jártam egy fiúval,pár hónapos dolog volt,vége lett hamar, meg is ütött ...

Egy kis városban élek,nem rég összefutottam vele,én a férjemmel voltam,nem köszönt nekem,én sem neki,de vigyorgott rám gúnyosan, én elfordultam mint aki észre sem veszi a férjemnek nem szóltam.

Erre később összefutottunk egy üzletben,és oda jött hozzám köszönt jó hangosan és el kezdett kérdezgetni,hogy vagyok stb,a férjem meg ott állt mellettem.Direkt csinálta,hogy zavarban jöjjek és a férjem tudjon ő róla.

Legközelebb ha találkozom vele mit tegyek? Már attól félek utánam kiabál vagy bármi hasonló ha levegőnek nézem.Nem tudom miért 10 év után jut az eszébe,hogy köszöngessen,máskor is találkoztam vele akkor nem köszönt sőt?


2013. ápr. 25. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágd pofán.
2013. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férjed van. Azért lett a férjed, mert maga mellett akar tudni. Mondj el neki mindent, hogy ez egy szemétláda, legközelebb tuti betöri az arcocskáját annak a f@szkópénak.
2013. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meséld el a férjednek, azt is mond el h megütött, Meg fog védeni ha legközelebb megint csipkelődik! Ne görcsölj rá:)
2013. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TKA28 ***** válasza:
Rugd le csak irigykedik :) em ferfikent irok de ez szemetseg amit muvel.em kerdez te is ra hogy mi van vele ugy se mehet jo a sora hogy ha mar igy csinal.es lehet elmegy tolle a kedve h tovabb szivasson.
2013. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem oltsd le szépen, ne alpárian, ismered a gyenge pontját(nőket ver, aztán hagyd ott.

A férjedet egyelőre lehet nem kellene belevonni, csak ha eldurvulna a helyzet.

2013. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!