Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a helyzetet? Lehet, hogy ilyen barátságra nincs szükségem!

Figyelt kérdés

Barátnőm által megismertem pár hete egy lányt. Kedvesnek tűnt,kiderült,hogy sok közös van bennünk,ahogy látjuk a dolgokat, a múltunkban is sok hasonlóság van ,így egész jóba lettünk. Már a barátnőm nélkül is párszor összefutottunk,beszélgettünk a tipikus csajos dolgokról,stb. A lány amúgy 27,én 26 vagyok. Aztán egyik alkalommal egy kávézóban üldögélve beszélgettünk,mikor megkérdezte,hogy voltam-e már lánnyal valaha? Mondtam,hogy nem,meg nem is tervezek ilyesmit,mert nem vonz a dolog,sőt. De ő csak tovább ragozta a dolgot. Hogy mert bár neki van barátja,de vonzódik a lányokhoz is,és már a barátjával is szóba került,hogy milyen jó lenne,ha én meg ők ketten...hát köpni nyelni nem tudtam,de elmondtam neki nyomatékosan,hogy nem érdekelnek a lányok.

Aztán hazaérve kérdeztem a barátnőmet,hogy ő tudott-e a lány ezen dolgairól és mondta,hogy hát igen,de nem akarta mondani,mert attól tartott,majd ha megismerem előítéletes leszek vele. Azóta hívogat a lány telefonon,és ha (már csak ott)facebookon beszélgetünk,mindig felhozza az "ötletét" én meg nem győzöm gyakran már erélyesen hárítani ezt az egészet.

Hogy rázzam le? Ha nem veszem fel a telefont,akkor addig hív míg meg nem unom és felveszem neki. Nincs bajom a homo ill. biszexuális emberekkel addig,míg engem békénhagynak. De ez már túlmegy azon a határon.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg?


2013. márc. 7. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az durva,hogy csak ezért hívogat.

Amúgy szerintem mondd meg neki,hogy ha nem hagyja abba,akkor elfelejthet mint barátnőt és ha megint felhozza,akkor szakíts meg vele mindent.

2013. márc. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem csak azért hívogat. Hanem,hogy mikor futunk össze,mikor beszélgetünk,mikor leszek netközelben,hogy vagyok,stb. De zavaró,mert nulla-huszonnégyben csörög majdnem a telefonom.
2013. márc. 7. 02:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nagyon bejöhetsz neki :)

Kicsit már túlzottan is

[link]

2013. márc. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hidd el,nekem ez ennyire nem szórakoztató :).
2013. márc. 7. 02:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Ó,én elhiszem.Itt,a képen lévőhöz hasonló kaliberek is találtak már meg.

Amúgy nem lehetne azt mondani,hogy közben lett egy barátod,akit még nem akarsz bemutatni nekik?

2013. márc. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor felvetette a dolgot,akkor volt pasim. Mégis felvetette. Szóval.Hát nem tudom,de ismerve magamat,ha elegem lesz,akkor nem túl nőies és kicsit sem vonzó módon fogom neki elmagyarázni,hogy merre hány méter.
2013. márc. 7. 02:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt is lehetséges megoldásnak látom, hogy beszélsz a barátnőddel és megkéred, hogy ketten együtt üljetek le valamikor ezzel a lánnyal és magyarázzátok el neki, hogy te nem vagy erre vevő és úgy érzitek, hogy kezd túlzásokba esni a viselkedésével és az állandó hívogatással.

Remélhetőleg ettől észhez tér.

2013. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát valamit ki kell találni,mert tényleg nagyon idegesítő már.
2013. márc. 7. 09:00
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátnődet kikell hagyni adologból hiszen ő tudta milyen a lány! Miért nem szólt neked hogy mire számíts ?Talán őt is vonzza az ilyen dolog?Beszélj a lánnyal de ne barátságosan ha kell jól rázd meg,értse már meg hogy rossz helyen kopogtat.Különben telóról,facebook-ról lelehet tiltani!
2013. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem szervezetek be egy harmadik lányt is..
2013. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!