Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? (pletyka)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy közösségi oldalon ismerősöm egy tanár, aki abban az iskolában tanít, ahova én járok, de engem nem tanít.

A tantárgyát, amit tanít nagyon szeretem és a sulin kívül is foglalkozok vele elég sokat, ezért a közösségi oldalon is szoktam ezzel kapcsolatban posztolgatni. Ezekhez a bejegyzésekhez ő mindig hozzáfűz valami kommentárt, lájkolja.. Emellett elég hasonló zenei ízlésünk is van és hasonló sportokat is szeretünk.

Elég fiatal, népszerű, jóképű tanárról van szó és az unatkozó diákok elkezdtek arról pletykálni, hogy "összejárok vele és esetleg több van köztünk". (annak ellenére, hogy van barátom, neki pedig van barátnője)

Törölni nem akarom, mert már így is rengeteg dolgot tudtam meg Tőle és nagyon szimpatikus.

Nem szeretném Őt se kínos helyzetbe hozni.

Előre is köszi a válaszokat! :)

17/L


2013. márc. 15. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyet le kell szarni.Minél többet foglalkozol vele,annál nehezebb lesz!
2013. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért érdekel?ha rólam pletykálnak,én mindig dobok még egy lapáttal rá,hadd kombináljanak. alkalmanként hallom,hogy randiztam olyan srácokkal,akikhez közöm nincs,ilyenkor mindig mondom,hogy húúú,de jót szexeltem XY-nal. na,az aztán teljesen beizzítja a dolgokat,a végén meg kiderül,hogy alaptalan hülyeségeket dumálnak,az meg nekik ciki :) én meg jót röhögök
2013. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert azt nézik ki mit csinál az oldalon, pedig az életnek ehhez semmi köze, kezdjél levesebbet posztolgatni, a dologra pedig ne reagálj, abba fog maradni N
2013. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem posztolgatok óránként, sőt naponta sem. Kb kéthetente.
2013. márc. 15. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

"Elég fiatal, népszerű, jóképű tanárról van szó és az unatkozó diákok elkezdtek arról pletykálni, hogy "összejárok vele és esetleg több van köztünk""


Ostoba, ráadásul irigy tiniszajhák véleményére nem adunk. Szükség esetén, pedig kend el a szájukat, oszd ki őket nyilvánosan. Annál megalázóbb nincsen, mikor a tömeg előtt szégyeníted meg azokat a gyökereket.

2013. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!