Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Modern kori csábittás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modern kori csábittás?

Figyelt kérdés

Egy eladósórban lévő lány vagyok. Nagyon tetszik egy ember és érdekelne a csábittás.

A nagymamám adott tanácsot mert ő eléggé ért ehhez. Azt mondta piros körömlakk piros rúzs, egy szép nyári ruha és ha meglátom a férfit, tátott szájjal nézzek át a vállam fölött. Ez elfogadható modern kori csábittás?


2013. ápr. 25. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te nem "eladósorban lévő lány" vagy, hanem unatkozó kismama, vagy 16 éves kiskamasz. A válasz pedig az, hogy elfogadható, más kérdés, hogy mennyire eredményes.
2013. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De édes vagy!!! :)
2013. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
És ha szembe jön hogy nézel át a vállad felett ? A tátott száj egyébként jó, de közbe csinálj úgy mintha banánt ennél, vagy jégkrémet szopogatnál! :D
2013. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nya akkor csak egyéjszakás lesz a kaland

bocsi csábítás

:-DDD

2013. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig eladósorban vagyok 19 éves! És nem egyéjszakás lesz mert férjet akarok.
2013. ápr. 25. 14:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Barátod volt már?
2013. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek áll jól a piros. Ha neked sem áll jól, akkor max közröhej tárgya leszel.

Nekem nem kellettek ilyen olyan praktikák, hogy el tudja csábítani akit akartam. Tudod mi volt rajtam? Egy farmer meg egy hosszú szövetkabát. Nem kellett átnéznem a vállam fölött. Tátott szájjal max fogyatékosnak néznének...

Szolid smink, halvány köröm lakk, igényes haj, kicsit kacér ruha, de semmi képen sem közönséges! Légy kedves, vidám, add önmagad, ne vihogj idétlenül, ne csak magadról áradozz, hallgass figyelmesen, esetleg kérdezz a témával kapcsolatban.

2013. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem repülj vissza 1935-be :)
2013. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyi tud valamit...Csak az a fontos, hogy a rúzst ne a körmödre és lakkot nem a szádra kend...
2013. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De édes a nagyid:) Az enyém mindig a pirosítót ajánlgatta:)
2013. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!