Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki hasonló helyzetben, mit tett, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párom összeismerkedett egy másik nővel,lebukott,vallott..állitólag szex ,csók nem történt.Külön mentünk egyből.természetesen egy hét nem telt el és a másik nőnél kötött ki,de persze nem ő miatta hagyott el,a lebukáskor ezt állitotta.Én ezt csak utólag tudtam meg,miután kibékültünk,bevallotta hogy együtt voltak a külön létünk alatt.Higyjem el hogy csak beszelgettek még velem volt?Sajnos sokat hazudott kisebb nagyobb dolgokban az évek alatt is.Nem tudom megbocsájtani ha akkor voltak együtt amikor külön voltunk,de a kislányunk miatt (is) együtt maradtunk.Eltelt azota egy év de nem tudom tul tenni magam rajta:(
2012. nov. 20. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz megbocsátani, akkor felesleges erőltetni a dolgot. A gyereknek se jó az állandó feszkó.
2012. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy már semmilyen formában nem tudsz hinni neki, márpedig bizalom nélkül halott a kapcsolat.


Így nem sok értelme van együtt maradni, mert csak szenvedsz mellette.

2012. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,de rettegek uj életet kezdeni,félek ujra ez történik mással mellett is.Soha előtte nem csalt meg senki,legalábbis nem tudok róla.ez volt az első pofon,amiben hittem egyik pilanatról a másikra eltünt azon a napon.Azt hiszem teljesen belebetegedtem mára.Allandoan betegeskedem,előtte nem volt jellemző
2012. nov. 20. 12:11
 4/8 A kérdező kommentje:
ez igy nem mehet tovább azt tudom,de egyenlőre gyesen vagyok,nem tudnám magunkat eltartani,segitségem pedig nincs.és ha bele gondolok hogy mással lesz és nem jol választ,a gyereket féltem.
2012. nov. 20. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedik a férjed az eltelt 1év óta?
2012. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az eset után,ugy tünt mindent bevallott,kértem hogy öszinte legyen egyszer az életben.aztán még egy jo darabig derültek ki "apróságok"az üggyel kapcsolatban.nem igazán egyeztek dátumok helyszinek stb.ő azt mondta,ugy volt minden agogy mondja csak a körülmények áldozata azota:Saztán abba maradt az egész,legalábbis nem volt napi téma,de bennem minden nap lepörgött-lepörög az egész.megalázott rengeteg ember előtt,ez is fáj.megbánta,kedveskedik,próbálja helyrehozni,de ugy érzem bármit tesz,már nem tudok hinni,és ki tudja már ilyenkor,hogy miket nem tudok még:(
2012. nov. 20. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Valahogy azt érzem, ebből a szomorú történetből, hogy a férjedet soha senki nem kérdezte meg, hogy miért kezdett másnál. A leírásban azt írod, hogy amikor együtt voltatok, nem feküdt le vele, nem is csókolta meg, csak beszélgetések voltak... Nem értem ez miben ok egyáltalán a szétköltözésre. Ha meg szétmentetek, miért rovod fel, ha mással fekszik le? Ha újra összejöttök akkor sem róhatod fel neki, hiszen amikor nem vagytok együtt nem csal meg. Úgy érzem ebben a sztoriban mindketten áldozatok vagytok, de önmagatok áldozatai. Tessék megbeszélni a dolgokat és ha a férjed nem kezdeményez meg sunnyog, akkor legyél Te az első ezekben a beszélgetésekben. Persze csak annak arányában amennyire a házasság nektek fontos. Ebbe nem fair belekeverni a gyerkőcöt, neki ehhez semmi köze. Mindketten imádhatjátok és intelligens módon lehet megbeszélni a nevelését akkor is ha Ti utáljátok egymást. Nem a válás megy a gyerek rovására, hanem ha előtte acsarkodtok, mindenen, köztük azon is ki a jobb neki...Illetve azzal is nagyobb kárt okoztok neki, ha együtt maradtok, de érzi a köztetek feszülő ellentéteket... semmi értelme, mindent magára fog venni.
2012. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért adott okot mert ő már hogy lebukott és vallott,azzal a lendülettel el is akart költözni.mivel ugy gondolhatta hogy ha már külön megyünk nyugodtan lefektetheti a nőt és takarózhat azzal hogy nem voltunk együtt.a beszelgetést megbocsájtottam volna,mondtam is akkor neki.amikor kibékültünk és a különlét alatt is azzal hitegetett hogy nem történt semmi és semmi közük egymáshoz,a békülés után jóval közölte hogy mi volt köztük.és leginkább ezt nem tudom megbocsájtani,mert ha megmondja időben,nem békülök ki vele,kihevertem volna idővel.csak a kislány ugy örült hogy apa visszajött,hogy nem akartam hogy ujra átélje hetek alatt kétszer is azt hogy apa pakol:(
2012. nov. 21. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!