Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Mivel adjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Mivel adjátok egy férfi tudtára, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nem az egyértelmű dolgokra vagyok kíváncsi. Sokkal inkább az apró, gyakran számunkra (férfiak számára észrevétlen) jelek, ami már a szimpátia (vagyis inkább vonzódás) jele. Szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi, nem általánosításokra. Tudom, ehhez kell némi önismeret... :)

2013. ápr. 25. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
magambol kiindulva irom, sokszor a szemebe nezunk a pasinak, sokat mosolygunk, en pl zavarba vagyok piszkalom a polom /taskam vagy valamimet, ha egymas Melett ulunk kozelebb ulok ,hozzaerek neha, ha komolyabb a dolog akkor ot fogdosom tehat pl egymas mellet vagyunk piszkalom a polojat. olelesek egy puszi ilyenek:)
2013. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam a legegyértelműbb: ha meglátom, fülig ér a szám.

MINDIG jó kedvem van mellette, szeretek vele beszélni, közelében lenni, tehát akaratlanul is minél közelebb húzódom, hozzáérek, tudat alatt is jól akarok kinézni: automatikusan piszkálom a hajam, és nem tudom megállni, hogy ne tegyek kétértelmű utalásokat, vagy ne csapjak le rá, ha ő ilyet mond. Meg állítólag nagyon kifejező a szemem és nagy szerelmes szemekkel tudok nézni. :)

Apróbbakból szerintem ennyi.

2013. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha beszélek vele,mindig a szemébe nézek,és mosolygok,ha ő mond valamit érdeklődve figyelem,ha poénkodni akar nevetek a viccein. Ha találkozunk,hosszan megölelem elköszönéskor. (csak mert akkor nem volt tisztázva hogy hogyan is érez irántam)
2013. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!