Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez igaz? Tényleg ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ULTRAGOKU4 kérdése:

Vajon ez igaz? Tényleg ezt mondhatta?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik nekem,de most kérdeztem meg barátnőjét hogy szokott e valamit mondani rólam... és azt mondja hogy rohadtul nem jövök be annak a csajnak, és hogy hagyjam békén :/ Nos én nem tudom vagyis szerintem ez hazugság mert az is lehet hogy rá akarnak jönni hogy vajon mennyire tetszik nekem és hogy milyen könnyen túllépek rajta DE MONDOM CSAK SZERINTEM de mivan ha igaz? akkor hagyjam ott és keressek másik csajt?

2013. ápr. 25. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátnője csak azért mondta, hogy nem jössz be a csajnak, mert lehet hogy a barátnőjének tetszesz és nem akarja hogy a csajjal járj... De te tudod.
2013. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát van benne valami de csak akkor hinnék ennek ha a csajnak vagyis a barátnőjének nem lenne pasija, de van szóval....
2013. ápr. 25. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd..
2013. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!