Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érett vagyok rá vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett vagyok rá vagy nem?

Figyelt kérdés
sziasztok !!!! Én egy 12 éves lány vagyok és van egy 1 évvel idősebb fium ő már csokolózni akar velem de én nem merem , nem tudom hogy kell :)

2013. ápr. 26. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
jönni fog magától :) nyugi... csak tovább ne menjetek még
2013. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
érett vagy a kései abortuszra.. :) oké oké ez erős volt de basszus menjél már babázni ő meg takarodjon vissza legozni.
2013. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De édes vagy :))) ne aggódj, puszik, szájrapuszik meg ilyesmik után jönni fog magától :)))) (már megijedtem, hogy azt akarod megtudni, érett vagy e a szexre, de nagyon örülök, hogy még "csak" itt jártok :)) )
2013. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten aranyos, mikor egy lany fel csomolozni:D

Ha bizonytalan vagy, hogy megteheted e, akkor ne tedd meg! Jonni fog majd magatol, ha eljon az ideje


Amugy rohamot kapnek, ha 12 eveseket latnek csokolozni... kor alapjan meg korai

2013. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha félsz,nem :)
2013. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. ápr. 27. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!