Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felizgultam, mikor egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgultam, mikor egy lány simogatott, nem értem, hogy ez mi volt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves hetero lány vagyok, szerdán voltunk egy szabadtéri bulin, és az egyik barátomékkal elvonultunk egy kicsit beszélgetni. Később én egy csajjal maradtam, a barátomnak egy ismerősével, elég sokáig beszélgettünk és nem tudom, hogy miért, de elkezdett simogatni, nekem meg jól esett, sőt nagyon felizgatott. Aztán nem történt semmi konkrét, nyilván nem volt olyan a helyzet, de azóta is ha visszagondolok rá, kisit libabőrös leszek. Sosem volt még ilyen, meg eddig azt gondoltam, hogy undorodnék, ha valaha is hozzám érne egy lány. Tény, hogy régóta nem volt senkim, mert nem akarok, de azért ez..eléggé nem hagy nyugodni a dolog, miért történt ez velem?

Egyikünk sem ez a "leszbizzünk egy kicsit a pasik előtt" típusú divatcsaj. Szimplán megtörtént, mikor ketten voltunk és nem is ittunk.


2013. ápr. 26. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A tested reagál az ingerekre. Főleg, h ennyire ki lehetsz éhezve. Tök mind1, h kitől kapod. Csukd be a szemed és élvezd! Egészségedre! Én néha a fodrásznál érzek hasonlókat, amikor masszírozzák a fejbőrömet. :)

A lábam kisujjától a fejem búbjáig libabőrös leszek. Egyébként vannak zenék, amik szintén így hatnak rám. Pedig nem vagyok 1 mai srác! :)

2013. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biszex vagy
2016. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!