Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékenykedett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedett a barátnőm? Neki persze lehet?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen hazavittem 2 kolléganőmet is, mert ugyan arra laknak amerre mentem, és ezen kiakadt a barátnőm.

Most meg őt vitte haza egy kollégája és ne akadjak ki, ami alapból engem nem zavar, hisz kollégák, hanem az zavar, hogy neki lehet nekem nem?!


2013. ápr. 26. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet vissza akart vágni.
2013. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny ki kell rúgni.
2013. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de lehet, most 1-1 az állás

szóval mi a gond

talán beszéljétek meg N

2013. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pretty_Fighter ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1fJfJRpl92A


hát most ne haragudjáá ő ehet kenyeret én meg nem,hát mi folyik itt most már?!


Nem tudom miért ez jutott eszembe errőlxDD


De amúgy jogos,neki sem kéne féltékenynek lenni.Ha lesz ilyen akkor mondd meg,hogy őt is hazahozta a kollégája.

2013. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ja bocsi félreolvastam,azt hittem előbb vitte őt haza a kollégája:D Na hát gondolom csak meg akarta mutatni,hogy milyen érzés.
2013. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!