Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszi azt (persze...

Miért hiszi azt (persze tévesen! ) sok lány, hogy ha egy férfi közeledik feléjük, az csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Nekem eszem ágában nem volna azért közeledni egy lányhoz, hogy haverkodjak vele, és szerintem másoknál is elég ritka ez, szóval nem értem, miért vannak ledöbbenve, ha egy fiú "bevallja" nekik szándékukat? Ma már nem divat a párkeresés talán?

2013. ápr. 5. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért mert kishitűek?
2013. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert reménykednek, hogy még vannak normális férfiak a földön. :D
2013. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ilyet én hosszú életem során talánha 1 x tapasztaltam...
2013. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit takar ebben az esetben a "közeledés". Ha nem elég egyértelmű, akkor nem biztos, hogy rögtön párkapcsolati szándékot feltételez ez ember. Érdekes, másoknak meg pont az a bajuk, hogy a sima haveri közeledést értékelik túl a nők. Ha szemezek vele akkor az a baj, ...:-)
2013. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszik, csak ügyesen lepattintanak, ha hagyod. Rossz a közeledési technikád, ezért értékelnek le barátnak!


F25

2013. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Nem tudom mit takar ebben az esetben a "közeledés"."


Ha például már többször is elbeszélgetek a csajjal, bókolgatok neki, nálam már az is közeledés, de a csajok nem veszik sajnos a lapot, és azt hiszik, hogy ilyen jó haver vagyok... :(

2013. ápr. 5. 15:58
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
a bókolás, dicséret az mióta is közeledés?
2013. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
mindig legyél magabiztos, pozitív, és egyenesen mondd meg, hogy mit akarsz. Lehet képekben beszélni, játszani meg egyebek, de mondd el amit akarsz. Könnyebb mint gondolnád.
2013. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy elég egyértelmű és határozott.
2013. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

azért, mert telnek a hetek, 1 hét 2 hét 1 hónap és még mindig nem nyögött ki semmi olyat, amivel arra utalna, hogy többet akar. persze néha bevág egy olyat, amivel arra utal, hogy tetszem neki, de mivel nem lép, ezért bekerül a barátzónámba... és amikor már azt hinném, hogy barátok vagyunk, hirtelen benyögi, hogy járjunk.


Képzeld már el ezt a helyzetet! Ez nem csak a lányok hibája...

2013. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!