Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak párkapcsolatot lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak párkapcsolatot lehet találni a love.hu-n, vagy barátokra is szert lehet tenni?

Figyelt kérdés
Régen társkeresés céljából voltam fenn,az működött,de jelenleg csak barátkozni szeretnék.Vagy jobb ha más oldalt keresek erre a célra ? Kimondottan csak barátkozásra nincs igazán jó oldal amint néztem.
2013. ápr. 26. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a legtöbb ilyen párkereső oldal az inkább szexpartner kereső. Hivatalosan nem, de a legtöbben annak tekintik!

Ha barátkozni akarsz, itt lehet, hogy több sikerrel jársz!

2013. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt már feltettem kérdést,de törölték,mert hogy ez nem ismerkedős oldal:)
2013. ápr. 26. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Felejtos. hamar love.hu akkor mar tenyleg ugy van ahogy az elozo mondta.
2013. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mozogjunkegyutt.hu-t nézted már?
2013. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeritem könnyen lehet, ha fent lennék ilyen oldalon, és valaki nagyon rendes akkor simán tudnék csak barátkozni.

18F

2013. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4: igen,néztem,írtam is valakinek,meg tettem fel hirdetést is,mert főleg testmozgáshoz keresek társat,de nem tudom mennyire pörög az az oldal.
2013. ápr. 26. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az az oldal még nem igazán indult be,ahogyan elnézem.Hova valósi vagy?
2013. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én párkapcsolatot se találok onnan. Eddgi csak felszínes embereket találtam, kik 2-3 levélváltás után eltűnnek... na meg addig is hazudnak mint a vízfolyás.
2013. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Pesten élek jelenleg.
2013. ápr. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!