Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonzódik hozzám testileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzódik hozzám testileg is, és szeret lelkileg is, akkor mi hiányzik neki ahhoz, hogy párkapcsolatot akarjon velem?

Figyelt kérdés

Lehet bénán fogalmaztam meg, de a srác elmondása szerint nagyon szeret mint embert, rendkívül jól kijövünk, jókat nevetünk, komolyan is tudunk beszélgetni. Ezen kívül tetszek neki mint nő, és vonzódik hozzám, mégis csak barátként képzel el. Miért lehet ez? Furcsa nekem, mert velem ilyen sose fordult elő.

Tapasztalatok??



2013. ápr. 12. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az a nő vagy,aki neki kell,van ilyen.Hiába tetszik neki a külsőd,a tested vagy a lelked,ha nincs benned semmi extra,ami megfogná,akkor nem fog rád barátnőként gondolni soha.Nekem volt egy ilyen fiúbarátom,lefeküdtünk párszor,bejöttünk egymásnak,jó barátok voltunk,de ennyi.Mindig tudtam,hogy kevés vagyok számára,mint nő,de elfogadtam,mert valahol megértettem,miért.Tudni kell elfogadni,amit a másik érez,gondol.
2013. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok ezzel én is...annyi csak a különbség, hogy neki már van barátnője, nekem meg a szívem szakad meg...annyira, de annyira tudnám őt szeretni, de nem lehet és ebbe beleőrülök...4 hónapja láttam utoljára, pedig a szomszéd utcába lakik... :'(
2013. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A helyzet azóta nálam is így alakult...barátnője lett. Csakhogy miközben már együtt voltak, elcsattant közöttünk néhány csók. Szóval...:S
2013. ápr. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!