Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párkapcsolatot nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatot nem szeretne velem akkor miért akarja hogy tartsuk a kapcsolatot? Talán jobban meg akar ismerni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 03:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekből?
2013. márc. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
csak szeretne tovább szivatni, majd eldobni mint egy megunt rongybabát
2013. márc. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem akar nagyon megbántani. Azt nem mondhatja, hogy tűnj el az életéből.
2013. márc. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 2122 ***** válasza:
hmmm.... passz ezt egy párszor én is megkaptam. sztem nemakar tőled semmit. annyira nemvagy jó h összejöjj vele viszont barátnak jó vagy.
2013. márc. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
érdekes mert azóta sokkal közvetlenebb.
2013. márc. 22. 04:03
 7/18 2122 ***** válasza:
100%
azért van mert már letett arról h ráhajtasz. azért közvetettebb.
2013. márc. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hmm.ez meg sem fordult a fejemben :( ilyen válaszokkal hogy vagy 43%os?
2013. márc. 22. 04:33
 9/18 2122 ***** válasza:

meglepő ,de nem. nemrég regisztráltam aztán az átlagos meg használható válaszaimat többnyire alig pontozzák. viszont múltkor volt egy kérdés h nagy hátrány-e ha a férfi gyáva és nemtudja megvédeni a nőt: erre aztírtam h nők között se vagyok erős nemhogy férfiak között. ilyen és hasonló válaszokból elég sok minusz összejött.


lehet h nemtetszik az embereknek ,de attól még igaz. elég szr érzés mikor egy alacsonyabb csaj ugy ver le szkanderban h aztmondja h nemérzi h elkezdtem volna: én meg mindent beleadok.


meg a másik én meg már 2szer átéltem ugyanezt amit te. elhívott a csaj ide-oda pedig nem is közeledtem felé. aztán mikor rákérdeztem h szeretne-e többet akk is mindig az volt a válasz h bírlak. meghogy kedvellek. ilyen kikerülő válaszok.

2013. márc. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát igen van úgy,hogy az igazság fáj.

Azonkívül h elhívott ide oda nem vettél észre rajta egyéb jeleket amik arra utaltak h esetleg lenne keresnivalód.

2013. márc. 22. 04:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!