Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mit tegyek? (lent) :$

Figyelt kérdés
Mindig már a csóktól is nagyon benedvesedek, a múltkor mikor a barátom itt volt, csak csókolóztunk az ágyon,és simogatott, annyira benedvesedtem,hogy a nadrágomon is látszott :S bar0mira cikinek éreztem, remélem nem vette észre. Holnap is itt nálam találkozunk és nem szeretném ha megint ez a szitu lenne, esetleg ha bugyin keresztül simogat, vagy hasonlók, olyan lenne, mintha bepisiltem volna:S (mert ugye szexelni nem fogunk, nem érzem magam késznek rá) Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek? Nem ciki ez? Mit tegyek, hogy ne ázzon át teljesen minden? :/
2013. ápr. 26. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, szerintem a barátod is örülne neki, jobban felizgatná, ne aggódj.


L

2013. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit te cikinek gondolsz teljesen normális.Sőt nagyon is hálás lehetsz,mert ez szexnél majd nagyon jól fog jönni.

Hidd el ez nem gáz.

2013. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Boldogság Bár ***** válasza:
Nem ciki! ez a normális! izgalomba jössz és ez jó ha pasid képes így beindítani. Nyugi ha igazi pasi akkor ez neki siker, hogy ilyen hatással van rád. Örülni fog neki :) Ha nagyon cikinek érzed tegyél be egy nagyon vékony tisztasági betétet (ha nem nyúl a bugyidba) Vagy mondd neki h nagyon beindít és már a tested ugyan készen áll rá Te még nem. Megfogja érteni
2013. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de olyan, mintha bepisiltem volna...
2013. ápr. 26. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Max rakj be egy betetet, az enyhiti a dolgot:)
2013. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

már egy múlt alkalommal is benyúlt volna, de épp (női)beteg voltam, és ezért csak nadrágon keresztül simogatott...

holnap valószínű megint akarja, és félek, h majd mit gondol :$

2013. ápr. 26. 17:30
 7/9 Boldogság Bár ***** válasza:
Nyugi minden női test ezt csinálja! Mindenki nedves. Minél jobban annál jobb! Hidd el hálás leszel még érte.
2013. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ez akkora baj lenne nálam is előfordult már de ez végülis normális viszont ha ugy is csak ruhán keresztül nyomultok ne hagyd hogy eddig csinálja és gondolom ö se a p*ncidat akarja simogatni legalább is nem sokáig
2013. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nalam is ugyanez van eleg ha simogat mar tocsogok lennt:D de mi szexelunk is es ez ilyenkor jol jon nyugi ez termeszetes:))
2013. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!