Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a mai 20-24 év körüli lányok szó szerint éretlenek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem egy magányos, csalódott fiú vagyok aki támadja a lányokat. :D

19 éves lány vagyok, lánykollégiumban lakom. Van van 2 szobatársam, akik főiskolásak, egyik 23, másik 22 éves. Illetve van még egy lány aki a szomszédos szobában lakik és gyakran átjár, ő is 23 éves.

Számomra megdöbbentő, hogy ezeknél a lányoknál szinte nincs is más téma, csak a dugás, a f*szhiány, mindenféle perverz gondolatok. Naponta hallom tőlük a mondatot: "kell egy gazdag öreg pasi aki elvisz NY-ba lakni", "xy helyre mennék nyaralni, de még nem találtam gazdag pasit hozzá" - és hasonlók...

Ami durva, hogy állítólag értelmes, szerény, kedves aranyos, lányokról van szó. Mind a hárman szüzek. Még csak normális komoly kapcsolatuk se volt. És mégis folyton folyton az a téma, hogy mi "hiányzik" nekik, banánokról beszélnek, óriási répákról, és fehér foltokról a ruháikon, stb... Habár az egyik lány (aki amúgy szó szerint csúnya) kb havonta váltogatja a pasijait, majd 2-3 hét után elüldi mindegyiket, mondván: "nem az igazi". Aztán jön a next. Nem is értem, hogy valaki hogy képes erre lelkileg meg büszkeségileg úgy egyáltalán.


Én, mint akinek cipzárt húztak a szájára, csak ülök és nézek rájuk némán, hogy "ez mi?". Egyszerűen nem tudom őket megérteni... Közben meg ő néznek le engem, mert van párom és nem részletezem nekik, hogy milyen szexuális vágyaim vannak, illetve mert én nem anyagi jólétet látok a kapcsolatomban. Egyszer kérdezték, hogy mégis mióta vagyok a barátommal. Mondtam, hogy fél éve. Erre a lány: " és sok pénze van? Én: nem teljesen mindegy? Ő: de van kocsija, láttam. Én: igen van, de az nem egyenlő a szerelemmel, nem? Ő: hát, de úgy már el tud vinni olyan helyekre amibe szerelmes vagyok.." WOW!


Néha úgy odavágnám nekik, hogy ha annyira hiányzik a dugás, akkor menj és b*szasd meg magad, csak hagyd abba ezt a sok hülyeséget...

Most komolyan, normális, hogy 20 éven felüli lányok így viselkednek, így gondolkodnak?


2013. ápr. 26. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak éretlen lányok. :) És mindenhol vannak normális csajok is. :) Látod koliszobán belül is meg van ez osztva, és kb az arányok is megfelelnek. :) Ezért kell az értelmes lányokra ugy vigyáznunk, nekünk pasiknak, mint a himestojásokra. :)
2013. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Manapság, sajnos, sok ilyen lány van.

Bár én nem tudok "komolyan" hozzászólni ehhez a témához, mert még nem volt barátnőm. Viszont, ilyen lányokkal biztos nem ismerkednék, mint ezek a huszonévesek. Buták, pénzéhesek, és éretlenek...

20f

2013. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem éretlenség....ez a VALÒDI ÈLET! Szerintem meg Te vagy éretlen, hogy ezen megbotránkozol!
2013. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát jól kifogtad az tuti. Pattints le őket valami dumával. Vagy szívatásképp mesélj be nekik pár hülyeséget XD

Csak hogy láss ellenpéldát is: 24 vagyok, 4 éve a párommal és már el is jegyzett. Nem gazdag de nem is érdekel mert úgy szeret mint még soha senki. Nem mondom hogy nem szokott téma lenni a szex néha, de csak olyan társaságban ahol a többiek is vevők rá. És legtöbbször csak általánosságban beszélünk róla. A saját szexuális életemről csak ködös utalásokat engedek el ha feljön. És főleg nem cseszegetek másokat azzal h miért azzal vannak akivel.

2013. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem voltak szüleik akiktől mintát kapjanak, a farkasok nevelték fel őket, vagy a lelki segély szolgálat.

Amúgy a gazdag pasik csak használják ezeket a lányokat, ők meg azt hiszik hogy hűű de megfogták az Isten lábát, mert betehették a redvás seggüket egy 2 éves BMW-be.

2013. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A lányok nagy része sajnos ilyen.
2013. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Persze mind, és te is ilyen leszel 1 év múlva... (irónia volt)

27N

2013. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Sajnos a velem egykorú lányokkal nekem sincs jó tapasztalatom :( Ez van nincs szerencsém. De nem is baj, egyszer úgyis összefutok egy normálissal és minden heppy lesz :D

23f

2013. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

3 éve kifogtam egy 21 éves lányt, aki kitűnt a többiek közül azzal, hogy nem h*lye p*csaként viselkedett és voltak értelmes gondolatai.

tavaly összeházasodtunk, boldogan élünk, amíg meg nem halunk.


szóval vannak ilyen, meg olyan lányok is, de mintha többségben lennének a HP-k... :(

2013. ápr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kb. 30 éves kor körül megjön az eszük ,ha nem , akkor majd 40 körül de már paráznak hogy nincs. se gyerekük és nincs egy normális pasi aki tök mind1 milyen anyagija van .akár a sarki hentes is lehet normális odaadó hiába nem pénzes zsák ....
2013. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!